Nieuws

PROGRAMMA, LIVESTREAM: HET OVERZICHT 20 tot 25 oktober

PROGRAMMA, LIVESTREAM: HET OVERZICHT 20 tot 25 oktober

Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.

Hieronder het overzicht van 20 oktober t/m 25 oktober.

ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!

De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home

De wedstrijden in de Duitse competities (1e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball

Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.

Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl

Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.

De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.

Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.

Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de mannen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.

                                                                              

Dinsdag 20 oktober

18:45, Dinamo Bucuresti – Sporting (EL), 25-27

18:45, Besiktas Aygaz - SC Magdeburg (EL), 23-41

18:45, Alingsas HK - RK Nexe (EL), 23-27

18:45, Eurofarm Pelister 2 - Tatabanya (EL) AFGELAST

18:45, Chekhovskie Medvedi - Ademar Leon (EL) AFGELAST

18:45, Kadetten Schaffhausen – GOG (EL), 29-28

18:45, Rhein-Neckar Löwen - RK Trimo Trebnje (EL), AFGELAST

18:45, Fenix Toulouse Handball - HC Metalurg (EL), 33-29 (15-11)

20:30, Skanderborg – Sonderjyske (1 liga) 32-31, met Alec Smit (0)

20:45, Füchse Berlin - IFK Kristianstad (EL), 30-23

20:45, Montpellier - CSKA Moskou (EL), AFGELAST

20:45, Orlen Wisla Plock – Fivers (EL), 32-23

20:45, TATRAN Presov - USAM Nimes Gard (EL), 22-28

Woensdag 21 oktober

18:00, Byasen – Fana (1 liga), 33-40 met Annick Lipman

18:00, MTK Boedapest – Györ (1 liga), AFGELAST

18:30, Mosonmagyarovar – Siofok (1 liga), met Danick Snelder, Laura van der Heijden AFGELAST

18:30, Silkeborg – Odense (1 liga), 18-28 met Tess Wester (3 stops op 7), Loïs Abbingh (1/6), Nycke Groot (1/3)

18:45, Aarhus United – Esbjerg (1 liga), 20-25 zonder Estavana Polman; Esbjerg met 1 keepster en 9 veldspeelsters

18:45, Aalborg Håndbold - THW Kiel (CL), 23-31

18:45, Veszprem - Barcelona (CL) AFGELAST

18:45, Motor - Nantes (CL) AFGELAST

19:00, Horsens – Nykobing (1 liga), 20-22 met Claudia Rompen (n.i./ Dione Housheer (3/7 en twee benutte strafworpen), Nikita van der Vliet (0/1)

19:00, Gummersbach – Hüttenberg (2 BL) 30-29 , met Anel Mahmutefendic (assistent-trainer)

19:30, BVB Dortmund – Ketsch (BL), 36-21 met Kelly Dulfer (3), Kelly Vollebregt (0), Inger Smits (0), Merel Freriks (3), Tessa van Zijl (4), Yara ten Holte, Rinka Duijndam (1),Delaila Amega (blessure)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-kurpfalz-baeren

19.30, Metzingen – Bietigheim (BL), 25-27 met Tamara Haggerty (1), Bo van Wetering (4) , Britt van der Baan (-)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-metzingen-sg-bbm-bietigheim

19:30, Elbflorenz – Aue (2 BL), met Ivar Stavast AFGELAST

19:30, Ferndorf - Lübeck-Schwartau (2 BL) met Niels Versteijnen AFGELAST

20:00, Wilhelmshavener HV – Emsdetten (2 BL), 28-23 met Duncan Postel, Bartosz Konit, Rutger te Velde

20:00, Hamburg - Dormagen (2 BL) AFGELAST

20:00, Metz – Saint Amand (1 liga), 41-20 met Debbie Bont, Emmanuel Mayonnade

20:45, HC PPD Zagreb - RK Celje Pivovarna Laško (CL), 22-30

Donderdag 22 oktober

18:45, HC Meshkov Brest - MOL-Pick Szeged (CL), 26-24

19:00, Balingen – Ludwigshafen (BL), 26-27

19:00, Hannover-Burgdorf – Bergischer HC (BL) 30-30, met Jeffrey Boomhouwer (4)

19:00, TBV Lemgo – Essen (BL) 31-23, met Mark van den Beucken, Dani Baijens (1), Bobby Schagen (4)

20:00, Sonderjyske – Fredericia (1 liga) 28-32, met Alec Smit (0) - vijfde competitienederlaag Sonderjyske in zeven wedstrijden

Alec Smit (rechts)

20:45, Lomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball (CL), 35-33

20:45, SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (CL) 37-35, met Mark Bult, assistent-trainer

20:45, HC Vardar 1961 - FC Porto (CL), 25-25

Vrijdag 23 oktober

19:00, DHK Flensborg - THW Kiel 2 (Oberliga) 26-22, met Jake Honig (2)

19:00, Holstebro – Ringsted (1 liga) 32-32, met Kay Smits (4)

19:30, Thüringer HC – Leverkusen (1 liga) 28-32, met Zoë Sprengers (9), Annefleur Bruggeman

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-tsv-bayer-04-leverkusen

19:30, Skive – Tonder (2 liga) 32-25, met Lars Kooij - Tonder naar plek 10, met 3 uit 6

20:00, Chartres – Fenix Toulouse (Starligue) 25-27 met Jef Lettens (Luc Steins blessure)

https://www.youtube.com/watch?v=Vsa5KaTZj7g

Zaterdag 24 oktober

14:00, EH Aalborg – Rodovre (2 liga), 33-22 met Jesse van de Polder; Aalborg aan kop, 14 uit 7

16:00, Rostov - Kristiansand (CL) AFGELAST

16:00, SCM Ramnicu Valcea - BV Borussia 09 Dortmund (CL) AFGELAST, met Kelly Dulfer, Kelly Vollebregt, Inger Smits, Merel Freriks, Tessa van Zijl, Yara ten Holte, Rinka Duijndam (Delaila Amega blessure)

16:00, FTC Ferencvaros - RK Krim Mercator (CL) 32-25, met Angela Malestein (10/13) / Harma van Kreij (3/3)

https://ehftv.com/player/multicam/ftc-rail-cargo-hungaria-vs-rk-krim-mercator/MF9hcnZsODBjZA%3D%3D

16:10, Kopenhagen – Viborg (1 liga) 31-26, met Larissa Nüsser (3) Nyala Krullaars blessure

16:30, Blomberg-Lippe – VfL Oldenburg (BL) 35-27 met Isabelle Jongenelen, Myrthe Schoenaker / Marloes Hoitzing

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vs-vfl-oldenburg-3

17:30, Nord Harrislee – Werder Bremen (2 BL) 25-25, met Danique Trooster, Robert Nijdam

18:00, Siofok – Kisvardai KC (1 liga), met Danick Snelder, Laura van der Heijden, AFGELAST

18:00, Buducnost – Györ (CL) AFGELAST, positieve test bij Györ

18:00, CSKA Moskou - Podravka (CL) AFGELAST

18:00, SG Kirchhof – Füchse Berlin (2 BL) 242 , met Mariel Beugels (5), Iva van der Linden (-) / Bo Dekker (2), Lynn Molenaar (blessure)

HERHALING VIA:

https://handball-deutschland.tv/handball/re-live-2-hbf-sg-09-kirchhof-fuechse-berlin?playlistId=0

18:00, Metz Handball - Team Esbjerg (CL) 31-29, met Debbie Bont (1), Ailly Luciano (2), Emmanuel Mayonnade / zonder Estavana Polman, blessure

https://ehfcl.eurohandball.com/women/2020-21/matches/details/202112020101021/metz-handball-team-esbjerg/

18:00, Buducnost - Györi Audi ETO KC (CL) AFGELAST

18:00, CSKA - HC Podravka Vegeta (CL), AFGELAST

18:00, Bensheim-Auerbach – Göppingen (BL) AFGELAST, met Helen van Beurden, Sarah Dekker, Sara van Gulik, Dione Visser / zonder Jasmina Jankovic (blessure)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-frisch-auf-goeppingen-2

18:00, Neckarsulmer – Rosengarten (BL) 33-25, met Nathalie Hendrikse (8/10), Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (3/6), Anouk Nieuwenweg (1/5)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-hl-buchholz-08-rosengarten

19:00, Bad Wildungen – Buxtehuder SV (BL) 33-27, met Maxime Struijs (6), Sabine Heusdens (1), Tessa Bremmer-Cocx (tr)

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-buxtehuder-sv-2

19:00, Halle-Neustadt – Mainz 05 (BL) AFGELAST, met Danique Boonkamp / Ellen Janssen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-1-fsv-mainz-05

19:00, Lübeck-Schwartau – Wilhelmshavener HV (2 BL) 26-23, met Niels Versteijnen (3) / Duncan Postel (3), Rutger ten Velde (1), Bartosz Konitz (4)

19:00, HSV Hannover - VfL Eintracht Hagen (3 liga Nord-West) 20-36 (7-21), met Jaap Beemsterboer / stand aan kop: Baunatal (4-8), Hagen, Spenge en Dragons met ieder 6 uit 3

19:30, Hüttenberg – Elbflorenz (2 BL) 33-33, met Ivar Stavast (2)

20:00, Nantes – Bourg de Peage (1 liga) AFGELAST, met Kristy Zimmerman

20:30, Nordhorn-Lingen – THW Kiel (BL)29-35, met Toon Leenders (0), Patrick Miedema (4), Sander Visser (2), Bart Ravensbergen (ingezet 31-60', 5 stops)

20:30, Merignac – Nice (1 liga) 24-21 met Sanne van Olphen

20:30, Plan de Cuques – Toulon St Cyr Var (1 liga) AFGELAST, met Jessy Kramer, Charris Rozemalen

Zondag 25 oktober

13:30, Wetzlar – Melsungen (BL) 25-33 met Arjan Haenen (assistent-trainer)

14:00, Odense Håndbold - Brest Bretagne Handball (CL)24-31, met Tess Wester (0 stops op 8), Loïs Abbingh (2/7), Nycke Groot (4/7)

15:00, Ibbenbüren - BV Garrel (3 Liga), 24-27, met coach René Verschuren bij Garrel

16:00, SG BBM Bietigheim - CSM Bucuresti (CL) 22-32, met Martine Smeets (3/3) / scheidsrechters Stephen Martens (B) / Yves Schols (N)

16:00, Erlangen – Rhein Neckar Löwen (BL) 20-26

16:00, Flensburg – Coburg 2000 (BL) 32-22, met Mark Bult (assistent-trainer)

16:00, Magdeburg – Stuttgart (BL), 29-30

16:00, Minden – Füchse Berlin (BL) 31-26

17:00, Emsdetten – Gummersbach (2 BL) 24-27 , met Anel Mahmutefendic (assistent-trainer) / Gummersbach, Hamm-Westfalen. Dessauer koplopers met 8 uit 5; WHV vijfde met 6 uit 5; Elbflorenz zesde met 5 uit 3; Lübeck-Schwartau achtste met 4 uit 4.

17:30, MMTS Kwidzyn – Zabrze (1 liga) AFGELAST, met Iso Sluijters

18:00, FTC Ferencvaros – Alba Fehervar (1 liga) AFGELAST, met Angela Malestein

18:00, Aker – Byasen (1 liga) 23-26, met Annick Lipman

cover foto EHF

Deel dit bericht