PROGRAMMA, LIVESTREAM: HET OVERZICHT 20 tot 25 oktober
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 20 oktober t/m 25 oktober.
De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home
De wedstrijden in de Duitse competities (1e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.
Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de mannen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.
Dinsdag 20 oktober
18:45, Dinamo Bucuresti – Sporting (EL), 25-27
18:45, Besiktas Aygaz - SC Magdeburg (EL), 23-41
18:45, Alingsas HK - RK Nexe (EL), 23-27
18:45, Eurofarm Pelister 2 - Tatabanya (EL) AFGELAST
18:45, Chekhovskie Medvedi - Ademar Leon (EL) AFGELAST
18:45, Kadetten Schaffhausen – GOG (EL), 29-28
18:45, Rhein-Neckar Löwen - RK Trimo Trebnje (EL), AFGELAST
18:45, Fenix Toulouse Handball - HC Metalurg (EL), 33-29 (15-11)
20:30, Skanderborg – Sonderjyske (1 liga) 32-31, met Alec Smit (0)
20:45, Füchse Berlin - IFK Kristianstad (EL), 30-23
20:45, Montpellier - CSKA Moskou (EL), AFGELAST
20:45, Orlen Wisla Plock – Fivers (EL), 32-23
20:45, TATRAN Presov - USAM Nimes Gard (EL), 22-28
Woensdag 21 oktober
18:00, Byasen – Fana (1 liga), 33-40 met Annick Lipman
18:00, MTK Boedapest – Györ (1 liga), AFGELAST
18:30, Mosonmagyarovar – Siofok (1 liga), met Danick Snelder, Laura van der Heijden AFGELAST
18:30, Silkeborg – Odense (1 liga), 18-28 met Tess Wester (3 stops op 7), Loïs Abbingh (1/6), Nycke Groot (1/3)
18:45, Aarhus United – Esbjerg (1 liga), 20-25 zonder Estavana Polman; Esbjerg met 1 keepster en 9 veldspeelsters
18:45, Aalborg Håndbold - THW Kiel (CL), 23-31
18:45, Veszprem - Barcelona (CL) AFGELAST
18:45, Motor - Nantes (CL) AFGELAST
19:00, Horsens – Nykobing (1 liga), 20-22 met Claudia Rompen (n.i./ Dione Housheer (3/7 en twee benutte strafworpen), Nikita van der Vliet (0/1)
19:00, Gummersbach – Hüttenberg (2 BL) 30-29 , met Anel Mahmutefendic (assistent-trainer)
19:30, BVB Dortmund – Ketsch (BL), 36-21 met Kelly Dulfer (3), Kelly Vollebregt (0), Inger Smits (0), Merel Freriks (3), Tessa van Zijl (4), Yara ten Holte, Rinka Duijndam (1),Delaila Amega (blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-kurpfalz-baeren
19.30, Metzingen – Bietigheim (BL), 25-27 met Tamara Haggerty (1), Bo van Wetering (4) , Britt van der Baan (-)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-metzingen-sg-bbm-bietigheim
19:30, Elbflorenz – Aue (2 BL), met Ivar Stavast AFGELAST
19:30, Ferndorf - Lübeck-Schwartau (2 BL) met Niels Versteijnen AFGELAST
20:00, Wilhelmshavener HV – Emsdetten (2 BL), 28-23 met Duncan Postel, Bartosz Konit, Rutger te Velde
20:00, Hamburg - Dormagen (2 BL) AFGELAST
20:00, Metz – Saint Amand (1 liga), 41-20 met Debbie Bont, Emmanuel Mayonnade
20:45, HC PPD Zagreb - RK Celje Pivovarna Laško (CL), 22-30
Donderdag 22 oktober
18:45, HC Meshkov Brest - MOL-Pick Szeged (CL), 26-24
19:00, Balingen – Ludwigshafen (BL), 26-27
19:00, Hannover-Burgdorf – Bergischer HC (BL) 30-30, met Jeffrey Boomhouwer (4)
19:00, TBV Lemgo – Essen (BL) 31-23, met Mark van den Beucken, Dani Baijens (1), Bobby Schagen (4)
20:00, Sonderjyske – Fredericia (1 liga) 28-32, met Alec Smit (0) - vijfde competitienederlaag Sonderjyske in zeven wedstrijden
Alec Smit (rechts)
20:45, Lomza Vive Kielce - Paris Saint-Germain Handball (CL), 35-33
20:45, SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (CL) 37-35, met Mark Bult, assistent-trainer
20:45, HC Vardar 1961 - FC Porto (CL), 25-25
Vrijdag 23 oktober
19:00, DHK Flensborg - THW Kiel 2 (Oberliga) 26-22, met Jake Honig (2)
19:00, Holstebro – Ringsted (1 liga) 32-32, met Kay Smits (4)
19:30, Thüringer HC – Leverkusen (1 liga) 28-32, met Zoë Sprengers (9), Annefleur Bruggeman
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-tsv-bayer-04-leverkusen
19:30, Skive – Tonder (2 liga) 32-25, met Lars Kooij - Tonder naar plek 10, met 3 uit 6
20:00, Chartres – Fenix Toulouse (Starligue) 25-27 met Jef Lettens (Luc Steins blessure)
https://www.youtube.com/watch?v=Vsa5KaTZj7g
Zaterdag 24 oktober
14:00, EH Aalborg – Rodovre (2 liga), 33-22 met Jesse van de Polder; Aalborg aan kop, 14 uit 7
16:00, Rostov - Kristiansand (CL) AFGELAST
16:00, SCM Ramnicu Valcea - BV Borussia 09 Dortmund (CL) AFGELAST, met Kelly Dulfer, Kelly Vollebregt, Inger Smits, Merel Freriks, Tessa van Zijl, Yara ten Holte, Rinka Duijndam (Delaila Amega blessure)
16:00, FTC Ferencvaros - RK Krim Mercator (CL) 32-25, met Angela Malestein (10/13) / Harma van Kreij (3/3)
https://ehftv.com/player/multicam/ftc-rail-cargo-hungaria-vs-rk-krim-mercator/MF9hcnZsODBjZA%3D%3D
16:10, Kopenhagen – Viborg (1 liga) 31-26, met Larissa Nüsser (3) Nyala Krullaars blessure
16:30, Blomberg-Lippe – VfL Oldenburg (BL) 35-27 met Isabelle Jongenelen, Myrthe Schoenaker / Marloes Hoitzing
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vs-vfl-oldenburg-3
17:30, Nord Harrislee – Werder Bremen (2 BL) 25-25, met Danique Trooster, Robert Nijdam
18:00, Siofok – Kisvardai KC (1 liga), met Danick Snelder, Laura van der Heijden, AFGELAST
18:00, Buducnost – Györ (CL) AFGELAST, positieve test bij Györ
18:00, CSKA Moskou - Podravka (CL) AFGELAST
18:00, SG Kirchhof – Füchse Berlin (2 BL) 242 , met Mariel Beugels (5), Iva van der Linden (-) / Bo Dekker (2), Lynn Molenaar (blessure)
HERHALING VIA:
https://handball-deutschland.tv/handball/re-live-2-hbf-sg-09-kirchhof-fuechse-berlin?playlistId=0
18:00, Metz Handball - Team Esbjerg (CL) 31-29, met Debbie Bont (1), Ailly Luciano (2), Emmanuel Mayonnade / zonder Estavana Polman, blessure
18:00, Buducnost - Györi Audi ETO KC (CL) AFGELAST
18:00, CSKA - HC Podravka Vegeta (CL), AFGELAST
18:00, Bensheim-Auerbach – Göppingen (BL) AFGELAST, met Helen van Beurden, Sarah Dekker, Sara van Gulik, Dione Visser / zonder Jasmina Jankovic (blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-frisch-auf-goeppingen-2
18:00, Neckarsulmer – Rosengarten (BL) 33-25, met Nathalie Hendrikse (8/10), Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (3/6), Anouk Nieuwenweg (1/5)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-hl-buchholz-08-rosengarten
19:00, Bad Wildungen – Buxtehuder SV (BL) 33-27, met Maxime Struijs (6), Sabine Heusdens (1), Tessa Bremmer-Cocx (tr)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-buxtehuder-sv-2
19:00, Halle-Neustadt – Mainz 05 (BL) AFGELAST, met Danique Boonkamp / Ellen Janssen
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-1-fsv-mainz-05
19:00, Lübeck-Schwartau – Wilhelmshavener HV (2 BL) 26-23, met Niels Versteijnen (3) / Duncan Postel (3), Rutger ten Velde (1), Bartosz Konitz (4)
19:00, HSV Hannover - VfL Eintracht Hagen (3 liga Nord-West) 20-36 (7-21), met Jaap Beemsterboer / stand aan kop: Baunatal (4-8), Hagen, Spenge en Dragons met ieder 6 uit 3
19:30, Hüttenberg – Elbflorenz (2 BL) 33-33, met Ivar Stavast (2)
20:00, Nantes – Bourg de Peage (1 liga) AFGELAST, met Kristy Zimmerman
20:30, Nordhorn-Lingen – THW Kiel (BL)29-35, met Toon Leenders (0), Patrick Miedema (4), Sander Visser (2), Bart Ravensbergen (ingezet 31-60', 5 stops)
20:30, Merignac – Nice (1 liga) 24-21 met Sanne van Olphen
20:30, Plan de Cuques – Toulon St Cyr Var (1 liga) AFGELAST, met Jessy Kramer, Charris Rozemalen
Zondag 25 oktober
13:30, Wetzlar – Melsungen (BL) 25-33 met Arjan Haenen (assistent-trainer)
14:00, Odense Håndbold - Brest Bretagne Handball (CL)24-31, met Tess Wester (0 stops op 8), Loïs Abbingh (2/7), Nycke Groot (4/7)
15:00, Ibbenbüren - BV Garrel (3 Liga), 24-27, met coach René Verschuren bij Garrel
16:00, SG BBM Bietigheim - CSM Bucuresti (CL) 22-32, met Martine Smeets (3/3) / scheidsrechters Stephen Martens (B) / Yves Schols (N)
16:00, Erlangen – Rhein Neckar Löwen (BL) 20-26
16:00, Flensburg – Coburg 2000 (BL) 32-22, met Mark Bult (assistent-trainer)
16:00, Magdeburg – Stuttgart (BL), 29-30
16:00, Minden – Füchse Berlin (BL) 31-26
17:00, Emsdetten – Gummersbach (2 BL) 24-27 , met Anel Mahmutefendic (assistent-trainer) / Gummersbach, Hamm-Westfalen. Dessauer koplopers met 8 uit 5; WHV vijfde met 6 uit 5; Elbflorenz zesde met 5 uit 3; Lübeck-Schwartau achtste met 4 uit 4.
17:30, MMTS Kwidzyn – Zabrze (1 liga) AFGELAST, met Iso Sluijters
18:00, FTC Ferencvaros – Alba Fehervar (1 liga) AFGELAST, met Angela Malestein
18:00, Aker – Byasen (1 liga) 23-26, met Annick Lipman
cover foto EHF