Sanne Hoekstra gaat dubbelspelen
De 21 jarige Sanne Hoekstra die sinds 2011 voor de Duitse Tweede Bundesligaploeg SGH Rosengarten-Buchholz speelt vanaf nu ook voor het Duitse eerste Bundesliga club Buxtehuder SV.
Buxtehuder SV heeft een lange lijst met geblesseerde speelsters en heeft in de competitie inmiddels al zeven verliespunten opgelopen en staat daarmee op de vierde plaats met negen punten. De Noord Duitse club voelt echter de hete adem in de nek van Metzinger, Blomberg en Bietighiem die alle drie acht punten hebben. De komende weken staan er echter veel wedstrijden op het programma voor Buxtehuder in de competitie, beker en Europacup.
SGH Rosengarten-Buchholz en Buxtehuder SV zijn met onmiddellijke ingang overeengekomen dat de 20-voudige Nederlandse U20 international Sanne Hoekstra, die als veelzijdige allroundster inzetbaar is, ook beschikbaar is voor het spelen van wedstrijden voor Buxtehuder SV als het wedstrijdschema van SGH Rosengarten-Buchholz dat toelaat. Daarmee helpt SGH Rosengarten-Buchh na de vrijgaven vorig seizoen van Janne Wode Buxtehuder een tweede maal om de moeilijke periode in de personele situatie te overbruggen.
Hoekstra, die in het verleden uitkwam voor E&O, speelde tot nu toe alle zeven wedstrijden voor SGH Rosengarten-Buchholz en scoorde daarin 30 maal.