Informatie Eredivisie Dames en Heren
Hieronder het bijgewerkte overzicht (t/m 1 augustus) van informatie over de eredivisieploegen bij de heren en de dames die door de redactie van HSP is verzameld of door de clubs / trainers is aangeleverd.
Info die we de komende weken nog ontvangen, zullen we aan het overzicht toevoegen.
Aanvullingen / correcties kunt u sturen naar: redactie@handbalstartpunt.nl
EREDIVISIE MANNEN 2019-2020 versie 03.08.2019
Club trainer sinds tot
E&O |
Freek Gielen |
|
|
Tachos |
Vladan Miljalkovic |
2019 |
|
LIONS 2 |
Harold Nusser |
|
|
Arnhem |
Fred Michielsen |
|
|
Hellas |
Fernando Nunes |
2019 |
|
Aalsmeer 2 |
|
|
|
WHC Hercules |
Zsigmond Makay |
|
|
Quintus |
Rob Vis/Jack van Lier |
2019 |
|
Havas |
Theo van den Berg |
|
|
BFC |
Maurice Canton |
2019 |
|
Olympia DOS |
Frans van Erp |
|
|
Volendam 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EREDIVISIE HEREN versie 01.08.2019
Team Nieuw Vertrokken/gestopt
DFS Arnhem |
Ivar van de Voorn (Houten) Kjeld Dekker (Bevo), Pascal Lucassen (terug na 1,5 jaar blessure), Pim Voermans, Daniel Waaly, Donato Cattani, Niels van Noesel, Andy Buijs(allen eigen jeugd |
Ruben de Bok (Houten), Tom Zwarthoed (Houten), Ruben Moerkerk, Gijs Hoeve en Stanley Santos (allen gestopt) |
SMEZO BFC |
Jordy Govaerts (Sasja), Freek Jansen (na een jaar pauze), Mark Boers (keeperstrainer) |
Joeri Verjans, Robin Verjans, Luke Habets (alle drie gestopt), Emiel Koetsenruijter (BFC 3) |
AJ Sport Hellas |
Brent Doorenbos (E&O), Bram Nass, Tjeerd Dompelink (ARBO Rotterdam), diverse jeugdspelers |
Pepijn Michielsen, Donny Vink (beiden Aalsmeer), Robin Nagtegaal (Volendam), Paul Vis (Quintus) |
Green Park Aalsmeer 2 |
|
|
RED-RAG Tachos |
Odirin Jerry (Sittardia), Joost Rombouts (Bevo 2), Bradley van den Broek (Houten), Matthijs Prinsen (Witte Ster), David de Witt (DIOS), Quincy Kompier (Aristos) |
Arjan Versteijnen (Bevo) |
Wematrans Quintus |
Paul vis (Hellas) |
Niels de Jonge, Max de Maat (beiden Aalsmeer), Collin de Vette (Volendam), |
Havas |
|
|
Olympia’89/DOS’80 |
Youri Jonkers |
|
B&B Healthcare WHC-Hercules |
|
|
Kras Volendam 2 |
|
|
OCI-LIONS 2 |
|
Bjorn Brachten (E&O) |
Oosting Metaal Recycling E&O |
Bjorn Brachten (LIONS 2), Morris Kippers (Olympia H /2e speelrecht) |
Brent Doorenbos (Hellas) |
OEFENPROGRAMMA’S versie 03.08.2019
Arnhem |
10 augustus |
Triotoernooi Havas, Arnhem, Luxemburgse ploeg |
|
17 augustus |
Triotoernooi Arnhem, NHC, DIOS |
|
18 augustus |
Arnhem-Eemland |
|
24 augustus |
Triotoernooi DIODS, Arnhem, Witte Ster |
LIONS 2 |
22 juli |
Eerste training |
|
4 augustus |
LIONS 2 – Atomix Haacht (14.30 uur, Glanerbrook) |
|
11 augustus |
Triotoernooi Geleen: 10.30 LIONS 2-Borussia MG; 12.30 Borussia MG-Stoberger; 14.30 Stolberger – LIONS 2 |
|
17/18 augustus Zaterdag zondag |
Trainingsweekeinde Eynatten 17.00 LIONS 2 – Visé 13.00 Eynatten – LIONS 2 |
|
22 augustus |
LIONS 2 – Tongeren 2 (19.30 uur, Glanerbrook) |
|
25 augustus |
Triotoernooi Gellen: 10.30 LIONS 2-Olse Merksem; 12.30 Olse Merksem-KTSV Eupen; 14.30 KTSV Eupen-LIONS 2 |
BFC |
24/25 augustus |
Toernooi in Beek |
Quintus |
24 augustus |
Triotoernooi v.a. 11 uur, Quintus, Hellas, Houten |
B&B Healthcare WHC-Hercules |
6 augustus 10 augustus 13 augustus 17 augustus |
Start voorbereiding Triotoernooi Volendam, Hellas, Hercules Hercules – HVV ’70, 20.30 uur Triotoernooi EHC, DWS, Hercules |
Olympia ’89/DOS‘80 |
11 augustus 15 augustus 17 augustus 18 augustus 25 augustus |
13.30/15.15 in Panningen tegen Quintus 1 en 2 20.30 Feyenoord Rotterdam – Olympia/DOS 19.30 Tachos – Olympia/DOS 14.00 KPJ Geffen – Olympia DOS (in Berghem) 14.00 Olympia/DOS – tegenstander n.n.b. |
Havas |
1 augustus 10 augustus 11 augustus
18 augustus 24 augustus |
Start voorbereiding Eemland -Havas, 15.00 Triotoernooi E&O-Haren (D), 13.30; Haren (D)-Havas, 14.45; E&O-Havas, 16.00 Quintus – Havas, 13.00 Triotoernooi Havas-Tachos, 19.15; Tachos-Aalsmeer 2, 20.20; Havas-Aalsmeer 2. 21.25
|
|
|
|
EREDIVISIE VROUWEN 2019-2020 versie 08.08.2019
club trainer sinds
Otto Work Force VOC |
Ricardo Clarijs |
2017 |
|
Quintus |
René Zwinkels |
|
|
Cabooter HandbaL Venlo |
Robin Gielen |
2017 |
|
Westfriesland SEW |
Arthur Langedijk |
2019 |
|
Boer ’n Trots Kaas DSVD |
Wim Jansen/Jildou Dijkstra |
|
|
Borhave |
Herman Keppels |
2019 |
|
Geonius Vlug en Lenig |
Edwin Janssen |
2019 |
|
JuRo Unirek VZV |
Rolf Schulte |
|
|
Fit&Fun Voorwaarts |
Maurice Feringa |
2019 |
|
Garage KIL Volendam |
Ruud van de Broeck |
|
|
|
|
|
|
EREDIVISIE DAMES versie 13.08.2019
Team Nieuw Vertrokken/gestopt
Westfriesland SEW |
|
Floor Smit (Volendam) |
HV Quintus |
|
|
Fit&Fun Voorwaarts |
Miro Stare (keeperstrainer, Dalfsen), Daimy van Dommelen (Fortissimo), Lisa Oisterwijk (Dalfsen), Lieke van der Linden (VOC), Kyara Peters, Jill Kloppenberg (beiden eigen jeugd), Hilke Weijs (PSV) |
Patricia Hendriksen (gestopt) |
Geonius V&L |
Maxime Drent (VOC), Carmen Boschman (FBC), Marit Crajé (Angeren) |
Annika Noordink, Milou Janssen (beiden Sint Truiden), Kelly Hoffmans (HandbaL Venlo), Kelly Koolen, Laura Govaarts (beiden Bocholt), Rosanne Beijers, Diane Houben (beiden gestopt) |
Garage Kil Volendam |
Floor Smit (SEW), Roos van Leeuwen (Dalfsen), Babs van Starrenburg (Zeeburg), Sharon Bouter, Jill Meijer (beiden VOC), Dafne Bierenbroodspot (Gemini Z), Jacky Ferwerda (Vido). |
Anja Tol, Mandy Kwakman, Priscilla Bergman (allen gestopt), Deniece Feijen (teammanager) |
JuRo Unirek VZV |
Silvana Koppe, Dominique Koppe (beiden Dalfsen), Kim Molenaar (ZAP) |
Aniek Jansen, Nada Blokker, Dymphie Keesom (allen gestopt) |
Cabooter Groep HandbaL Venlo |
Tessa Hilbrands, Kalia Klomp (beiden Dalfsen), Kelly Hoffmans (V&L), Angela Steenbakkers (Blomberg-Lippe), |
Bo Dekker (Füchse Berlin), Sanne Hekking (dames 2), Caro Bardie (Vios), Jossie Janssen (gestopt) |
Otto Work Force VOC |
Roos Daleman (Dalfsen) |
Maxime Drent (V&L), Bo van Wetering (TuS Metzingen) |
Boer’n Trots Kaas DSVD |
Anouk Markink (Bentelo), Lisa Veltman (Olympia H) |
|
Borhave |
Liza Falkmann, Kim te Wierik (beiden Bentelo), Afton Groener (assistent-trainer) |
Moud Vlaskamp, Tara Grashof (beiden gestopt) |
|
|
|
|
|
|
OEFENPROGRAMMA'S versie 09.08.2019
JuRo Unirek VZV |
10-11 augustus |
Toernooi Kirchhof (D) |
|
18 augustus |
Triotoernooi Quintus |
|
21-24 augustus |
Toernooi Gran Canaria |
|
|
|
Fit&Fun Voorwaarts |
|
Geen opgave |
|
|
|
Garage Kil Volendam |
21 juni-4 augustus |
Zomerstop |
|
5 augustus |
Start voorbereiding |
|
10 augustus |
Volendam – Aalsmeer |
|
17 augustus |
Oefenwedstrijd |
|
21-25 augustus |
Stage Essen (D) met wedstrijden tegen Lintfort (22w augustus, 20 uur), Dortmund 2, Aldekerk |
|
31 augustus |
Smit Bokkum Cup met Volendam, Aalsmeer, Foreholte en SEW |
|
1 september |
Start trainingsweek |
|
7 september |
Start competitie |
Cabooter HandbaL Venlo |
1 augustus 10 augustus 16 augustus 18 augustus 23 t/m 25 augustus
30 augustus 31 augustus 7 september |
Eerste training Oefenwedstrijd Dortmund-Venlo, 16 uur (Wickede) Oefenwedstrijd Venlo - HV Beyenröhde, 20 uur Kerken Cup, Aldenkerken, vanaf 12 uur Lotto Cup toernooi Ludwigsburg, teams uit DUI, TSJ, ZWI en OOS ASC Dortmund – Venlo, 20 uur Bayer Leverkusen – Venlo 16 uur Eerste competitiewedstrijd Venlo-VOC, 20 uur |
Otto Work Force VOC |
22 augustus 31 augustus 1 september |
19.00 VOC-Dortmund (Duiven) Toernooi: Hasselt-VOC, 15.00; VOC-Borhave 16.10 Dortmund-VOC (opening seizoen), Wellinghofen |
Borhave |
31 augustus |
Toernooi in Hasselt: VOC-Borhave, 16.10; Hasselt-Borhave, 17.20 |
Geonius V&L |
5 augustus 10 augustus 15 augustus 17 augustus 24 augustus 27 augustus 30 augustus 1 september |
Start voorbereiding Hasselt-V&L, 15.30 V&L-Sint Truiden Triotoernooi Lintfort: V&L-Leverkusen 15.30, Lintfort-- V&L, 17 Toernooi V&L, V&L-Aldekerk 14.00, V&L-Visé 17.00 V&L-Hasselt 20.00 Teampresentatie V&L-Visé, 10.30, V&L-Antwerpen 14.00 |
Quintus |
10-11 augustus |
Toernooi Melsungen (D) |
Boer’n Trots Kaas DSVD |
24 augustus |
Toernooi Wechloy: DSVD-Hasselt, 18.45 |
Westfriesland SEW |
|
Geen opgave |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|