LIVE STREAM VAN WOENSDAG TOT EN MET ZONDAG
Van de Redactie – Ook voor de komende dagen heeft de redactie weer een groot aantal wedstrijden met live stream op een rijtje gezet.
De lijst kan uiteraard aangevuld worden. Clubs kunnen de link van hun live stream bij een thuiswedstrijd doorgeven via redactie@handbalstartpunt.nl
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link. Zodra de links bij de andere duel bekend zijn, worden deze toegevoegd.
Woensdag 26 februari
19.00, CL, Flensburg - Celje
https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-flensburg-handewitt-rk-celje-pivovarna-lasko/1855719
19.30, EHF Cup, Rhein Neckar Löwen - Cuenca
https://www.ehftv.com/nl/livestream/rhein-neckar-lowen-liberbank-cuenca/1866225
19.30, BL, Thüringer HC - Neckarsulm
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-neckarsulmer-sport-union
19.30, BL, Oldenburg - Buxtehuder
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-buxtehuder-sv
Zaterdag 29 februari
14.00, CL, Valcea - Sävehof
https://www.ehftv.com/nl/livestream/scm-ramnicu-valcea-ik-savehof/1865667
15.00, CL, Brest Bretagne – Krim Mercator
https://www.ehftv.com/nl/livestream/brest-bretagne-handball-rk-krim-mercator/1865664
15.00, EHF Cup, Togliatti – Odense
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-lada-togliatti-odense-hc/1919838
16.00, CL, Bidasoa – Wisla Plock
https://www.ehftv.com/nl/livestream/motw-bidasoa-irun-orlen-wisla-plock/1855721
17.00, EHF Cup, Gorenje Velenje – Ademar Leon
https://www.ehftv.com/nl/livestream/rk-gorenje-velenje-abanca-ademar-leon/1866229
17.30, CL, Meshkov Brest – FC Porto
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-meshkov-brest-fc-porto-sofarma/1855647
17.30, CL, Motor Zaporozhye - Veszprem
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-motor-zaporozhye-telekom-veszprem-hc/1855713
17.30, CL, Vardar Skopje – Montpellier
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-vardar-montpellier-hb/1855729
18.00, CL, Kielce – THW Kiel
https://www.ehftv.com/nl/livestream/pge-vive-kielce-thw-kiel/1855643
19.00, EHF Cup, Gwardia Opole - Benfica
https://www.ehftv.com/nl/livestream/kpr-gwardia-opole-sl-benfica/1866232
19.00, EHF Cup, Usam Nimes - Holstebro
https://www.ehftv.com/nl/livestream/usam-n-mes-gard-tth-holstebro/1865819
19.15, CL, Vipers Kristiansand – Rostov Don
https://www.ehftv.com/nl/livestream/vipers-kristiansand-rostov-don/1865659
20.00, Challenge Cup, VZV – Granollers
https://www.youtube.com/channel/UCHBb0drUIl2LjTE5YHPiwWA
20.00, BNL, Atomix – Hasselt
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/hc-atomix-vs-hubo-initia-hasselt
20.00, BNL, Houten – Bocholt
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/the-dome-handbal-houten-vs-achilles-bocholt
20.00, BNL, Hurry-Up – Aalsmeer
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/jd-techniek-hurry-up-vs-green-park-aalsmeer
20.00, BNL, Volendam – LIONS
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/kras-volendam-vs-kembit-lions
20.00, BNL, Sporting Pelt – Tongeren
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/sporting-pelt-vs-handbal-tongeren
20.00, BNL, Visé – Bevo
https://www.handbalnl.tv/binnenkort-live/videos/hc-vise-bm-vs-herpertz-bevo-hc
20.00, CL, Barcelona – Pick Szeged
https://www.ehftv.com/nl/livestream/barca-lassa-mol-pick-szeged/1855720
20.45, EHF Cup, MT Melsungen – Bjerringbro Silkeborg
https://www.ehftv.com/nl/livestream/mt-melsungen-bjerringbro-silkeborg/1866236
Zondag 1 maart
14.00, EHF Cup, Kastamonu - Siofok
https://www.ehftv.com/nl/livestream/kastamonu-belediyesi-gsk-si-fok-kc/1919843
15.00, CL, FTC Ferencvaros – Esbjerg
https://www.ehftv.com/nl/livestream/ftc-rail-cargo-hungaria-team-esbjerg/1865673
15.00, EHF Cup, Podravka – Thüringer HC
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-thuringer-hc/1919847
15.00, CL, Metz - Bucuresti
https://www.ehftv.com/nl/livestream/metz-handball-csm-bucuresti/1865674
16.00, EHF Cup, Füchse Berlin – La Rioja
https://www.ehftv.com/nl/livestream/fuchse-berlin-bm-logrono-la-rioja/1866237
16.30, CL, Dinamo Bucuresti – Sporting CP
https://www.ehftv.com/nl/livestream/c-s-dinamo-bucuresti-sporting-cp/1865637
16.50, CL, Aalborg - Elverum
https://www.ehftv.com/nl/livestream/aalborg-handball-elverum-handball/1865632
17.00, CL, Buducnost – Györ
https://www.ehftv.com/nl/livestream/buducnost-gyori-audi-eto-kc/1865683
17.00, EHF Cup, Bistrita – Herning Ikast
https://www.ehftv.com/nl/livestream/cs-gloria-2018-bistrita-nasaud-herning-ikast-handbold/1919849
17.00, CL, Paris Saint Germain – PPD Zagreb
https://www.ehftv.com/nl/livestream/paris-saint-germain-hb-hc-ppd-zagreb/1865638
18.00, EHF Cup, Magdeburg – Nantes
https://www.ehftv.com/nl/livestream/sc-magdeburg-hbc-nantes/1866242
19.00, EHF Cup, PAUC Handball - Tatabanya
https://www.ehftv.com/nl/livestream/pauc-handball-grundfos-tatabanya-kc/1865824