PROGRAMMA EN UITSLAGEN OEFENDUELS
Via redactie@handbalstartpunt.nl kunnen de uitslagen van de oefenduels, met eventuele bijzonderheden, worden doorgegeven voor publicatie. Een appje sturen kan ook: 06-54786018.
update 27-09-2020
* HV DOS - Havas (3-10)
* Hastu - HV DOS (27-9)
* Tongeren - Merksem 31-19
* Tongeren - Sasja 27-21
* VfL Gummersbach - Bergischer HC 25-28
* BSAC - M.I.C 23-20
* Bayer Dormagen - Achilles Bocholt 31-25
* Trial met Breda, Voorwaarts en Wijhe’92 (20-9)
* Langeveen - ABS (20-9)
* Tongeren - Beynoise (h) (20-9)
* Visé - Tongeren 35-30
* M.I.C. - Zwart Wit 19-18 / M.I.C. - LimMid 22-19
* Trial V&L 2, Bevo 1 en Houten (d) (19-9)
* Trial Lettele, Zenderen Vooruit, HVBS (19-9)
* Nordhorn-Lingen - ASV Hamm (19-9)
* TSV Dormagen - Achilles Bocholt (19-9)
* M.I.C. - Rapiditas afgelast
* CVO - Broekland (19-9)
* SDOL - LHC (19-9)
* Nieuwegein - Dalfsen (19-9)
* Stormvogels - Haarle (19-9)
* Visé - Köln (d) (19-9)
* Havas - Lettele (17-9)
* Vido - Geel Zwart (d) te zien via livestream:
https://www.youtube.com/watch?v=KWEiduFSbSc&feature=youtu.be
* ASV Hamm - TBV Lemgo (16-9) via livestream
* Zwart Wit - M.I.C. 21-21
* Tongeren - Eynatten 33-19
* ABS - Voorwaarts 2 (13-9)
* Geel Zwart 1 - Houten (d) (13-9)
* LHC- Nieuwegein (13-9)
* Foreholte - Voorwaarts (13-9)
* Trial Someren, MIC 2 en BSAC (13-9)
* Haarle - ASD (Dld) (13-9)
* Toernooi Dalfsen, Vivendi, Heeten en Langeveen (13-9)
* OHC - M.I.C. 22-37 / Vido - M.I.C. 16-23 / OHC - Vido n.b.
* Bocholt - Tongeren 32-22
* Visé - Eupen 29-12; Eupen - Atomix 22-20; Visé - Atomix 24-17
* US - Lettele (12-9)
* Cirkeltijgers - Wesepe (12-9)
* ABS - LHC (12-9)
* Houten - Handbal Venlo Dames 2 (12-9)
* Trial Haarle, Avanti en RSC (12-9)
* Houthalen - Sporting Pelt (10-9)
* Lettele - Stevo (10-9)
* M.I.C. - HandbaL Venlo 2 27-23
* Tongeren - Atomix 30-32
* Tongeren - Eupen 31-19
* BFC - Weiden (h) 25-26
* M.I.C. 1 -M.I.C 2 29-16
* KTSV Eupen - Achilles Bocholt 24-37
* Pol-cup Bentelo met Lettele, Wijhe’92, ZAP, Bentelo en PSV (5/6-9)
Bentelo - ZAP 14-14 / Lettele - Wijhe 21-15 / PSV - Bentelo 21-12 / ZAP - Lettele 14-14 / Wijhe - PSV 13-14
ZAP - PSV 17-14 / Lettele - Bentelo 16-18 / Wijhe - ZAP 6-16 / PSV - Lettele 26-16 / Bentelo - Wijhe 21-10
Eindstand: 1. PSV (4-6); 2. ZAP (4-6); 3. Bentelo (4-5); 4. Lettele (4-3); 5. Wijhe (4-0)
* Tachos - TuS Haren Handball (h) n.b.
* Belte Bokaal met Nieuw Heeten, SDOL, Wesepe, Grol en Hacol (5/6-9)
(programma: zie http://www.handbalstartpunt.nl
* Westlandia - Kwiek 2 (9-15?) / Aalsmeer - Kwiek 2 18-28 / Westlandia - Aalsmeer 2 n.b.
* ASC Grün Weiẞ '49 - Houten (d) 29-20 / Houten - E&O (d) 23-29 / E&) - ASC Grün Weiẞ '49 (d) n.b.
* Sporting Pelt - Atomix n.b.
* Houten - Feijenoord 39-26 (25-12)
* Fortissimo - Westsite 37-20
* Eemland 2 - US 24-36 / US - Groene Ster 31-35 / Eemland 2 - Groene Ster 18-31
* Gummersbach - Krefeld 34-18 (11-7)
* Visé - Lille 24-16 / Lille - BFC 20-25 / Visé - BFC 29-12 (alle duels 2 x 20')
* Vlug en Lenig - Visé (d) 42-21
* Toernooi DOS, Hurry Up 2, HVC en A-jeugd DOS (5/6 -09)
* Sporting Pelt - Eupen 31-30
* Hestia Bilzen - Vlug en Lenig 2 (d) 25-36
* BFC - Tongeren 23-31
* Dynamico - Apollo 37-31
* Russische Super Cup vrouwen: Rostov Don - CSKA Moskou (2-9)
* Achilles Bocholt - Atomix 36-22
* Deense Super Cup heren: Aalborg - GOG Gudme 37-31 (22-13)
* PSV - Visé (d) 31-23 (13-12)
* EUROPEAN LEAGUE:
Bjerringbro Silkeborg - MT Melsungen 31-27 - met assistent-trainer Arjan Haenen
(return komend weekeinde) Topscorers: William Bogojovic (7) / Lasse Mikkelsen (11)
* LHC - Langeveen (30-8) n.b.
* BSAC - M.I.C. 12-26
* Leverkusen - Thüringer 24-26 (13-14) (Sprengers 4/1, Bruggeman 2)
* ROAC - Warmunda (30-8) n.b.
* Nieuw Heeten - ABS 27-26
* HSC Coburg 2000 - Elbflorenz Dresden 26-31 (17-18) (Stavast 2)
* Eemland 2 - LimMid 22-41 / LimMid - Ventura 25-23 / Eemland 2 - Ventura 22-28
* Bevo - Volendam 28-23 (19-8) / LIONS - Aalsmeer 27-28 (15-13)
* Uelsen - Lettele 41-24
* TBV Lemgo - TuS N-Lübbecke 28-28 (16-15) (debuut doelman Van den Beucken, Schagen 2, Baijens 3)
* LIONS - Volendam 26-27/ Bevo - Aalsmeer 28-26
* Eemland - Feijenoord Handbal 35-29 / Feijenoord Handbal - Oliveo 41-34 / Eemland - Oliveo 30-39
* Toulouse - Limoges 33-29 / Nimes - Limoges 21-15 / Toulouse - Nimes 19-19
* Fortissimo - E&O 24-17 / Fortissimo - Beyeröhde 27-21
* Trial Broekland - DSVD 2 16-24 / DSVD 2 - Zenderen Vooruit 16-13 / Zenderen Vooruit - Broekland n.b.
* MHV ‘81 - Houten 34-24
* TuS Lintfort - HandbaL Venlo 27-27
* VHC '13 - Bevo (d) 22-29
* DFS Arnhem - DWS 53-32
* De Tukkers - Kwiek 2 (29-8)
* Siofok - Podravka 31-24 (Snelder 3, Van der Heijden afwezig)
* Habo - BSAC (29-8)
* Apollo - Rapiditas 36-33
* Dalfsen - Zwolle 28-28
* Houten - Eupen (3x30') 31-39 (10-12/21-25)
* Dynamico - Sporting Pelt 23-43 (11-22)
* Hurry Up - AHV Aurich 30-28
* Buxtehuder - BVB Dortmund 24-30 (Ten Holte -, Van Zijl 4, Smits 3, Amega 1, Dulfer 3, Freriks 5, Vollebregt 4)
* DFS Arnhem - Tachos 31-31
* Hurry Up - TuS Haren 44-16
* FTC Ferencvaros - Györ 24-16 (13-9) (Malestein 1)
Klik hier voor de wedstrijd: https://www.youtube.com/watch?v=6u6WcOMSbK0
* Metz - Bietigheim 34-30 (Xenia Smits met Bietigheim terug bij haar oude club)
video-impressie via: https://www.facebook.com/watch/?v=747358879388079&extid=oXeaysfmgSayk7zF
* TSV Leverkusen - TuS Lintfort 26-14 (Sprengers 2, Bruggeman 1)
* 1/8 finale Deense beker: Lemvig - Holstebro 26-29 (13-13)
* Thüringer HC - Blomberg-Lippe 32-32 (Nieuwenweg - / Jongenelen 2, Schoenaker 4)
* Metzingen - Herrenberg 39-23 (Van Wetering 14)
* Neckarsulm SU - VfL Waiblingen 35-19 (18-11) (Hendrikse 10, Kooij 3, Knippenborg 1)
* Metz - Buducnost (27-8) AFGELAST
* Vido - US (d) 31-21
* Hurry-Up - E&O 30-27
* Metz - Buducnost (25-8) AFGELAST
* TOGB - WHC 27-25
* TSV Dormagen - Nordhorn-Lingen 26-24 (13-12)
* Erd - FTC Ferencvaros 18-34 (Malestein 4)
* HHZD – LHC 2 (25-8)
* Mosonmagyarovar - Siofok 29-32 (15-15) (Snelder 2, Van der Heijden niet gespeeld)
* 24 tot 30-8: NOORD-HOLLAND CUP:
* SEW - VOC 28-31 / VZV - Volendam 26-25
* VOC - Volendam 24-23 / SEW - VZV 23-31
* Volendam - SEW 18-28 / VOC - VZV 29-32
* om plaats 3 Volendam - SEW 23-19 / finale VZV - VOC 20-21
* TuS Lintfort - Fortissimo 30-17
* HSG Krefeld - Wilhelmshavener HV 29-34 (Ten Velde 3, Postel 2, Konitz 1)
* Wülfrath - HandbaL Venlo 18-36 / Beyeröde - HandbaL Venlo 31-33
* TVB Wuppertal - Volendam (d) 22-16
* Volendam - Aalsmeer 31-24 / Bevo - LIONS 24-30
* Metz - ESBF AFGELAST
* TuS Lintfort - Volendam (d) 30-21
* Buxtehuder - VfL Oldenburg 24-19 / Buxtehuder - Rosengarten 18-18 / Rosengarten - VfL Oldenburg 18-22 Rosengarten - Buxtehuder 21-38
* Hellas - Apollo 38-47
* Zeeburg – Lettele (22-8)
* UDI 1896 - Kwiek H 38-21
* Bevo - SEW 21-28 / MHV - SEW 14-25 / Bevo - MHV 26-15
* Feyenoord Handbal -EHC 41-30
* Gemini V - Vios (d) 29-24
* OHC - Dynamico 25-15 / OHC - White Demons 28-28
* United Breda - Tachos 13-23
* Kwiek A1 - Zenderen Vooruit 25-19
* Saale Cup in Halle:
Berlin - Bad Wildungen 17-19 (Dekker 1, Molenaar 4)
Berlin - Halle 14-20 (Dekker 2, Molenaar 5)
Berlin - Sachsen Zwickau 18-13 (Dekker 2, Molenaar 4)
finale: Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 24-21 (Schoenaker 9)
* Werder Bremen - Buxtehuder II (3x30') 64-43
* Hurry Up - OHV Aurich 26-23
* ASC Itterbeck - SVBO 23-19
* Eemland - Houten 2 (3 x 25') 31-31 (12-8 / 22-18)
* Metzingen - Bietigheim 28-30
* Neckarsulmer - Eagles (Zwi) 25-25
* Kwiek – de Tukkers (23-8)
* Volendam - LIONS 21-32 / Aalsmeer - Bevo 29-31
* Fortissimo - Borhave 24-22 / Borhave - Quintus 21-26 / Fortissimo - Quintus 23-26
* Odense - Esbjerg (competitie) 22-32 (12-13) (Abbingh 5, Groot 4)
* M.I.C. - ESC '90 22-22
* V&L - VZV 30-34
* Györ - Siofok 29-27 (Snelder 4, Van der Heijden niet gespeeld)
* Touluouse - Billière 31-24
* Bad Wildungen - TSV Bayer Leverkusen 24-36 (14-18) (Sprengers 6, Bruggeman -)
* VVW - VZV 2 19-36 (3 x20')
* FTC Ferencvaros - Szombathelt 36-26 (15-16) (Malestein 2)
* bekerfinale Rusland vrouwen: Rostov Don- CSKA Moskou 29-26 (12e bekertitel voor Rostov)
* Metz - Brest Bretagne AFGELAST
* Metzingen - Neckarsulmer SU 35-26 (Van Wetering 5, Haggerty 2 / Hendrikse 6/3, Knippenborg 3, Kooij 2)
* FTC Ferencvaros - DVCS Schaeffer 30-25 ( Malestein 2)
* Holstebro - Lemvig 33-26
* TuS Lintfort - BVB Dortmund afgelast, vanwege coronatesten bij Dortmund
* Kwiek 2 - Voorwaarts 33-26
* Thüringer HC - CS Gloria Bistrata 34-26 (Nieuwenweg -)
* Thüringer HC - Banik Most 39-27 (Nieuwenweg - )
* VZV 2 - Quintus 2 29-27
* VZV - Quintus 22-23
Spelmoment uit het oefenduel tussen VZV en Quintus, foto Patrick Hogervorst
* Borhave - Bentelo 40-20 / E&O - Borhave 25-18 / E&O - Bentelo n.b.
* VfL Oldenburg - Kwiek 36-29
* Leichlinger - LIONS 23-34
* Fortissimo - de Tukkers 29-30 / De Tukkers - Foreholte n.b./ Fortissimo - Foreholte 50-23 (3 x 25')
* Dynamico - Volendam 2 33-30
* Houten - Essen 15-23 (8-13) / Hurry Up - Essen 21-17 (8-10) / Houten - Hurry Up 21-23 (11-10)
* Fortissimo - DSVD 24-24 / DSVD - PSV 20-20 / Fortissimo - PSV 28-31
* Waiblingen - Neckarsulmer 19-32 (11-17) (Hendrikse 8/1, Kooij 2, Knippenborg -)
Rachel de Haze, nieuwe coach van VOC, doceert, foto Facebook Leverkusen
* Leverkusen - VOC (3 x 25') 41-20 (Sprengers 2, uitgevallen met oogblessue, Bruggeman 1)
* Werder Bremen - Kwiek 26-26
Spelmoment bij Bremen tegen Kwiek, foto Facebook
* HandbaL Venlo - Fortuna Düsseldorf (3 x 30') 45-39
* Odense - Nykobing 29-24
Team Odense, foto Facebook
* Aurich - Volendam 30-29 (13-14)
* Dynamico - Quintus 22-26
* Metzingen - B-Auerbach 28-27 (Van der Baan -, Van Wetering 6, Haggerty 3 / Van Beurden, Dekker 2, Van Gulik 1/1)
* Györ - FTC Ferencvaros 34-31 (Malestein 2)
Shirtje testen in het duel tussen Györ en FTC
* Toulouse - Montpellier afgelast; speler bij Toulouse positief getest; dinsdag hele ploeg opnieuw testen
* Wilhelmshavener HV - Volendam 35-22 (14-10)
* Kopenhagen - Odense 18-19 18-19 (Nüsser 1)
* Vendsyssel - Elite Horsens (beker) 22-28
* SVBO - Bensheim-Auerbach 2 21-26
* Ferndorf - Nordhorn-Lingen 31-22 (14-11)
* Kopenhagen - Nykobing 25-25 (Nüsser 4)
* Bevo HC - Longericher SC Köln afgelast
* Neckarsulmer SU - Metzingen 29-28 (14-15) (Hendrikse 5, Kooij 5, Knippenborg 2 / Van der Baan -, Van Wetering 5, Haggerty 1)
* Team Esbjerg - Herning-Ikast 30-33
* Vác - FTC Ferencvaros 24-31 (9-18) (Malestein 4)
* Kwiek - Bensheim-Auerbach 20-37 (rentree Dione Visser bij Bensheim na tien maanden blessure)
* WHC/Hercules - Feyenoord 34-27
* Podravka - Siofok 28-29 (Danick Snelder 4, Laura van der Heijden 3)
Toernooi SG 09 Kirchhof:
* Werder Bremen - Rödertal 21-14
* Werder Bremen - Halle-Neustadt 16-23
* Werder Bremen - Dortmund 13-23
* Werder Bremen - Kirchhof 16-19
* Fortissimo - Dongen 39-29 (3 x 30')
* trio-toernooi: Volendam - Quintus 16-26 / Foreholte - Volendam 19-27 / Quintus - Foreholte n.b.
* Beyeröhde Cup, 2020
TV Aldekerk - TSV Bayer 04 15-28 TVB Wuppertal - V&L Geleen 29-15
V&L Geleen - TV Aldekerk 19-17
TSV Bayer 04 - TVB Wuppertal 18-11
V&L Geleen - TSV Bayer 04 15-32
Zoë Sprengers was goed voor negen treffers/1 strafworp, Annefleur Bruggeman tekende voor vijf kruisjes.
* TuS Lintfort - VOC 29-27
* TuS Lintfort - Borhave 31-18
* Kwiek - VZV 28-37
* Kwiek 2 - VZV 2 29-21
* Horsens Handball Elite - Holstebro 14 -19
* Neckarsulmer - RW Wacker Thun 19-18 (Kooij 3, Knippenborg 2, Hendrikse -)
* Volendam - Quintus (h) 32-20
* Holstebro - Mors (h) 27-25
* Metzingen - Spreefüxxe Berlin 31-17 (Van Wetering 8, Van der Baan 6, Haggerty 2 / Molenaar 4/3, Dekker -)
* Sonderjyske - Ystads (h) 30-27
* Horsens Handball Elite - Aarhus 24-24
* Metzingen - LK Zug 33-29 (Van Wetering 2, Van der Baan 1, Haggerty 3)
* Györ - MTK Budapest 42-21
* Horsens Handball Elite - Randers 31-17 (rentree Claudia Rompen na tien maanden blessureleed)
* Holstebro - Aalborg (h) 30-23
* Neckarsulmer - Spreefüxxe Berlin 33-21 (Hendrikse 3, Knippenborg 5, Kooij 1 / Molenaar 8/4, Dekker 2/1)
* MT Melsungen - TBV Lemgo-Lippe 28-23 (11-8) Schagen 2, Baijens 2
* Eddersheim - Bensheim Auerbach 26-36 (9-19) Helen van Beurden (k), Sarah Dekker 2, Sara van Gulik 3
* Sonderjyske - HOJ (h) 30-21
* Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 38-28
* Siofok - Mosonmayovar 32-21 (Van der Heijden 3, Snelder 2)
* Ferencvaros - MTK Budapest 37-24 (13-18)
* Kwiek - SFN Vechta (3. Liga) 40-28
* Buxtehuder - Blomberg-Lippe 28-26
* Blomberg-Lippe - Leverkusen 23-19 (12-9) Sprengers 2, Bruggeman 1
* Buxtehuder - Leverkusen 28-22 (19-13) Sprengers 4, Bruggeman 1
* Odense - BVB 22-21
* Herning Ikast - BVB Dortmund 24-25
Kelly Dulfer en Delaila Amega, druk bezig in de voorbereiding, foto club
* Viborg - BVB Dortmund 27-28
* Neckarsulmer - LC Brühl 31-21 (12-8 / 24-11) Hendrikse 9, Kooij 3/1, Knippenborg - / Dekker 3, Van Gulik 1
* Esbjerg - NFH Nykobing 27-29
* Zabrze - Gwardia Opole 27-28 (17-14)
* Holstebro - Ribe-Esbjerg 26-32
* Sonderjyske - Ajax Kopenhagen 26-19
* Karvina (Tsj) - Gornik Zabrze 25-20 (9-12)
* Hurry Up - Houten 32-25
* LIONS - Krefeld (3. Liga) 29-31 (rust 12-15) tussenstanden 18-21 / 21-26
* FTC Ferencvaros - Debrecen 31-20 (Malestein 2, Klujber 5, Hafra 4))
* LIONS - BTB Aachen (22-12) 36-22
* Bietigheim - Frisch Auf! Göppingen 32-28 (Xenia Smits 3 x voor thuisploeg)
* Neckarsulmer - Bensheim Auerbach 29-28 (Hendrikse (4), Knippenborg (7), Kooij / Dekker (3), Van Gulik (1)
* TuS Lintfort - BVB Dortmund 19-32
* Neckarsulmer - Bietigheim 29-34 (Hendrikse 7, Kooij 5, Knippenborg 2)
* Korschenbroich - LIONS 31-23 (10-12)
* FTC Ferencvaros - MTK Budapest 37-30 (Malestein 7)