HANDBALPROGRAMMA EN LIVESTREAM: HET OVERZICHT
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 6 oktober t/m 13 oktober
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht te geven van wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home
De wedstrijden in de Duitse competities (2e BL en vrouwen 1e en 2e BL) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
Duels die afgelast zijn/worden, zullen in het overzicht worden vermeld zodra dit bekend is.
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.
Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de vrouwen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.
Dinsdag 6 oktober:
19.00, Bevo Hc - Hurry-Up (HandbalNL-League) AFGELAST
19.00, Coburg 2000 – Leipzig (BL) 22-29
19.00, Füchse Berlin – Magdeburg (BL) 22-32
19.00, FA Göppingen – Balingen – Weilstetten (BL) 28-23
19.00, THW Kiel – Hannover – Burgdorf (BL) 34-31
19.00, Ludwigshafen – Rhein-Neckar Löwen (BL) 24-26
19.00, MT Melsungen – TVB Lemgo (BL), 27-21 met Arjan Haenen / Dani Baijens -, Bobby Schagen 2, Mark van den Beucken
20.00, Bjerringbro/Silkeborg – Holstebro (1e liga), 28-33 (met Kay Smits 6 doelpunten)
20.30, Cesson Rennes - Tremblay (1 liga) 28-28
https://www.youtube.com/watch?v=vryDydP5FlQ
Woensdag 7 oktober:
18.00, Sola – Byasen (1e liga) 32-23 met Annick Lipman
18.30, Kopenhagen – Randers (1e liga) 26-29 met Larissa Nüsser (2), Nyala Krullaars geblesseerd
19.00, Sonderjyske – Mors (1e liga) 25-37 met Alec Smit (!)
19.00, Horsens – Holstebro (1e liga) 26-18 met Claudia Rompen
19.00, Bergischer HC - Erlangen (BL), 29-25 met Jeffrey Boomhouwer (3)
19.00, Minden - Wetzlar (BL) 24-29
19.00, Stuttgart - Essen (BL) 31-23
19.00, Flensburg - Nordhorn-Lingen (BL) 33-26 met Mark Bult / Toon Leenders (2), Patrick Miedema (1), Bart Ravensbergen, Sander Visser ((-)
19.30, Nykobing – Ajax Kopenhagen (1e liga), 30-27 met Dione Housheer (6), Nikita van der Vliet (-)
19.30, BVB Dortmund – TuS Metzingen (BL) 25-20 met 10 Nederlandse speelsters: Merel Freriks (8), Kelly Dulfer (7), Inger Smits (3), Tessa van Zijl (-), Kelly Vollebregt (-). Rinka Duijndam, Yara ten Holte / Bo van Wetering (2), Tamara Haggerty (-)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-vs-tus-metzingen-2
19.30, Thüringer – Blomberg-Lippe (BL) 36-28, met Anouk Nieuwenweg (-) / Isabelle Jongenelen (4), Myrthe Schoenaker (5/3)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-vs-hsg-blomberg-lippe-4
19.30, Szczecin – Zabrze (1e liga) met Iso Sluijters / AFGELAST
20.00, Ketsch – Bietigheim (BL) 22-31
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-sg-bbm-bietigheim
20.00, Herning-Ikast – Esbjerg (1e liga), 33-36, Estavana Polman afwezig (blessure)
20.30, Skanderborg – Odense (1e liga), 25-26 Tess Wester, Loïs Abbingh (4), zonder Nycke Groot
20.30, Nantes – Fenix Toulouse (Starligue), 31-28 met Luc Steins (3 uit 4), Jef Lettens (8 stops uit 33 en 3 van de 6 strafworpen gestopt)
https://www.youtube.com/watch?v=J1O5MJWrH48
Donderdag 8 oktober:
19.00, Hannover-Burgdorf – Coburg 2000 (BL) 27-23
19.00, TVB Lemgo – Ludwigshafen (BL) 24-22, met Dani Baijens (1), Bobby Schagen (1), Mark van den Beucken
19.00, Magdeburg – Göppingen (BL) 28-22
20.45, Feyenoord Handbal - RED-RAG/Tachos (ED) 31-31
Vrijdag 9 oktober:
19.00, Holstebro – Aarhus (1e liga) 33-29, met Kay Smits die zeven keer scoorde
19.30, Emsdetten – Grosswallstadt (2 BL) 24-30
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/tv-2-hbl-emsdetten-grosswallstadt
20.00, Chambray T– Merignac (1e liga) 27-22 met Sanne van Olphen (3/5)
20.45, PSG – Toulouse (Starligue), 41-35, via betaalzender BEIN; met Luc Steins (0), Jef Lettens (0/2 stops), collega Cesar Almeida (9/45 stops); topscorers PSG: Kamil Syprzak (9/9), Nikola Karabatic (9/9), Mikkel Hansen (4/4); ---> samenvatting (bijna zes minuten) op: https://youtu.be/sYeYTnEiCS4
Zaterdag 10 oktober
16.00, Metz - Krim Mercator (CL). 33-27, met Debbie Bont (1), Emmanuel Mayonnade / Harma van Kreij (2)
16.00, Molde HK - Hypo Niederösterreich (EL), 28-19
18.00, Buducnost - Brest Bretagne (CL) 22-22
18.00, Györ - Odense (CL), 32-25, met Tess Wester (6/22 stops), Loïs Abbingh (7/14) en Nycke Groot (4/8) die tegen haar oude ploeg speelt
18.00, Kiristiansand - Bucuresti (CL), 30-25 met Martine Smeets (0) / Christina Neague positief getest, wedstrijd gaat vooralsnog door (website club)
18.00, Bensheim-Auerbach - Bad Wildungen (BL), 27-30 met Helen van Beurden (1), Sarah Dekker, Sara van Gulik, Dione Visser (2) / Maxime Struijs (6), Sabine Heusdens (1), Tessa Bremmer-Cocx (tr)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-hsg-bad-wildungen-vipers
18.00, VfL Gummersbach – Fürstenfeldbrück (2BL), 40-25 met Anel Mahmutefendic
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-vfl-gummersbach-fuerstenfeldbruck
18.00, WAT Atzgersdorf - Thüringer HC (EL), 24-39 met Anouk Nieuwenweg (-)
19.00, Boer'n Trots Kaas/DSVD - HV Quintus (ED) AFGELAST
19.00, Westfriesland/SEW - Cabooter Group/HandbaL Venlo (ED) 29-27
19.00, KRAS/Volendam 2 - DFS Arnhem/ Huissen HV (ED) AFGELAST
19.00, Rosengarten - Vfl Oldenburg (BL), 21-25 zonder Marloes Hoitzing (nog 3, 4 weken afwezig vanwege blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-vfl-oldenburg
19.15, Green Park/Handbal Aalsmeer - Herpertz/Bevo HC (BNL) AFGELAST
19.30, GHV - B&B Healthcare/WHC-Hercules (ED) AFGELAST
19.30, PCA/Kwiek - Garage Kil/Volendam (ED) AFGELAST
19.30, Geonius/V&L - Beekse Fusie Club (ED) AFGELAST
19.30, Bietigheim-Metterzimmern – Dormagen (2BL) 25-26
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-sg-bbm-bietigheim-vs-tsv-bayer-dormagen
19.30, Eisenach - N-Lubbecke (2BL) 27-29
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-thsv-eisenach-n-luebbecke
19.30, Ferndorf – Aue (2BL) 23-26
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-ferndorf-ehv-aue
19.30, Rimpar – Hüttenberg (2BK) 29-22
19.30, Wilhelmshavener HV - Hamm-Westfalen (2BL), 24-27 met Duncan Postel (3), Rutger te Velde (0) en Bartosz Konitz (1)
https://handball-deutschland.tv/2-handball-bundesliga/2-hbl-wilhelmshavener-hv-asv-hamm-westfalen
20.00, Oosting Metaal Recycling/E&O - RED-RAG/Tachos (ED) AFGELAST
20.15, Hubo Initia Hasselt - Sezoens Achilles Bocholt (BNL) 23-28
https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hubo-initia-hasselt-vs-sezoens-bocholt
20.15, HC Visé BM - KEMBIT-LIONS (BNL) AFGELAST
https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hc-vise-bm-vs-kembit-lions
20.15, Sporting Pelt - JD Techniek/Hurry Up (BNL) AFGELAST
20.30, Feyenoord Handbal - KEMBIT-LIONS 2 (ED) AFGELAST
20.30, AtomiX - Handbal Tongeren (BNL) 34-30
https://www.handbalnl.tv/bene-league-seizoen-2020-21/videos/hc-atomix-vs-handbal-tongeren
20.45, BFC - Quintus (ED) AFGELAST (naar 24/11)
21.00, Dynamico - Herpertz Bevo HC 2 (ED) AFGELAST
21.00, IMTO Benelux/Hellas - The Dome /Handbal Houten (ED) AFGELAST
Zondag 11 oktober
13.00, Borhave - JuRo Unirek/VZV (ED) AFGELAST
13.30, Leipzig - Füchse Berlin (BL) 24-24
14.00, Fortissimo - OTTO Work Force/VOC Amsterdam (ED) 21-30
https://www.usportfor.com/club-tv/fortissimo/
14.00, Team Esbjerg - FTC Ferencvaros (CL), 21-24 Estavana Polman blessure / met Angela Malestein (4)
14.00, Bietigeheim - Rostov-Don (CL) 31-32
14.00, HSV Hamburg – Konstanz (2BL), 32-23
15.00, Green Park/Handbal Aalsmeer 2 - Havas HS (ED) AFGELAST
15.00, Buxtehuder - Bayer Leverkusen (BL, 17-16 met Annefleur Bruggeman (0) en Zoë Sprengers (2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-tsv-bayer-04-leverkusen-5
16.00, BVB Dortmund - CSKA Moskou (CL), met Kelly Dulfer (4), Inger Smits (6), Merel Freriks (2), Rinka Duijndam (-), Yara ten Holte (n.i.), Kelly Vollebregt (2), Tessa van Zijl (0) - (Delaila Amega blessure)
16.00, SCM Valcea - Podravka (CL) AFGELAST
16.00, Holstebro - Nykobing (1e liga), 26-26, met Dione Housheer (7) en Nikita van der Vliet (0)
16.00, Erlangen - Melsungen (BL), 31-21 met Arjan Haenen
16.00, Flensburg - Minden (BL), 29-24 met Mark Bult
16.00, Nordhorn-Lingen - Bergischer (BL), 26-31, ZONDER TOESCHOUWERS - met Toon Leenders (0), Patrick Miedema (9), Bart Ravensbergen en Sander Visser (0) / Jeffrey Boomhouwer (4)
16.00, Rhein-Neckar-Löwen - Essen (BL), 33-27
16.00, Union Halle Neustadt - Neckarsulmer SU (BL), 24-24 met Danique Boonkamp (5) / Nathalie Hendrikse (2), Jill Kooij (2), Lynn Knippenborg (3)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-vs-neckarsulmer-sport-union
16.00, Mainz 05 - FA Göppingen (BL), 21-25 met Ellen Janssen
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-frisch-auf-goeppingen
17.00, Dessauer - Lübeck-Schwartau (2BL), 26-24 met Niels Versteijnen
Dinsdag 13 oktober
19.30, VZV - DSVD (ED) AFGELAST
Eerste divisie dames:
10-10-2020 |
de Tukkers DS1 |
Handbal Aalsmeer DS1 AFGELAST |
|
10-10-2020 |
VENECO/VELO DS1 |
Misker/E&O DS1 AFGELAST |
|
10-10-2020 |
M.H.V. '81 DS1 |
PSV Handbal DS1 AFGELAST |
|
10-10-2020 |
B&B Healthcare/Hercules DS1 |
JuRo Unirek/VZV DS2 AFGELAST |
|
10-10-2020 |
Westfriesland/SEW DS2 |
HV Quintus DS2 |
24-20 |
10-10-2020 |
OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 |
Z.A.P. DS1 |
30-16 |
10-10-2020 |
Foreholte DS1 |
DSS DS1 |
32-23 |
11-10-2020 |
PCA/Kwiek DS2 |
Westsite DS1 AFGELAST |
|
Eerste divisie heren:
10-10-2020 |
Beekse Fusie Club HS2 |
Yourlease/Eemland AFGELAST |
|
10-10-2020 |
Tonegido HS1 |
EHC HS1 AFGELAST |
|
10-10-2020 |
Klaverblad/Oliveo HS1 |
HVV'70 HS1 |
|
10-10-2020 |
DWS HS1 |
HV Quintus HS2 |
25-33 |
10-10-2020 |
Vrone/Berdos HS1 |
Def-Fire/Aristos HS1 |
35-19 |
11-10-2020 |
Green Park/Handbal Aalsmeer HS3 |
Unitas HS1 AFGELAST |
|
11-10-2020 |
IMTO Benelux/Hellas HS2 |
Houten HS2 AFGELAST |
|
11-10-2020 |
Apollo HS1 |
Witte Ster HS1 AFGELAST |
|
* Het duel in de eerste divisie (dames) tussen VOC 2 en Z.A.P. is via livestream te volgen op:
https://www.youtube.com/channel/UCkBHd4BMlDv2_JrKA4PS6Wg
* Het duel tussen M.I.C. 1 en Handbal Someren (dames hoofdklasse) is zaterdagavond (20.30 uur) te volgen via Facebookpagina M.I.C.
* De Limburgse derby tussen LimMid en Bevo 2 (d) in de hoofdklasse, zondag 13 uur) volgt u via:
http://facebook.com/hvlimmiddamessenioren1/
Uitslagen (landelijke klassen en jeugddivisies) vindt u op de website onder het kopje UITSLAGEN
update 10-10-2020