HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: OVERZICHT 11 - 18 januari
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 11 t/m 18 januari.
ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!
- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European Leagu en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home
- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Maandag 11 januari
20:00, Viborg – Nykobing ( 1 liga) 31-29, met Dione Housheer (6), Nikita van der Vliet (3)
Dinsdag 12 januari
18:30, Odense – Holstebro (1 liga) 23-19, moeizame wedstrijd van Odense; Holstebro, nummer elf, pakte vorige week thuis een punt tegen medekoploper Esbjerg (22-22); met Tess Wester, keepte de volledige wedstrijd met 15 stops op 34 op twee strafworpen na die door Althea Rheinhard werden gestopt, Loïs Abbingh 3/7, Nycke Groot 5/8, live te volgen via Facebook Odense Handball
Woensdag 13 januari
16:00, Ferencvaros – Szombathelyi (1 liga) 41-17, met Angela Malestein, FTC 2e met 18 uit 9, koploper Siofok, met 20 uit 13, Györ derde met 16 uit 8
17:30, Servië – Griekenland (EK kwalificatie) 31-21, 1. Servië 3-5; 2. Frankrijk 2-1; 3. België 0-0; 4. Griekenland 1-0
18:00, Egypte – Chili (WK) 35-29
18:00, Siofok – Boglar Akademia (1 liga) 33-21
18:00, Nice – Saint Armand (1 liga) 33-27
18:30, Esbjerg – Ajax Kopenhagen (1 liga) 31-21, zonder Estavana Polman
18:30, Randers – Silkeborg (1 liga) 26-23
18:45, Aarhus United – Herning-Ikast (1 liga) 22-30
18:45, Kristiansand – Rostov (CL) AFGELAST
19:00, Besancon – Paris 92 (1 liga) 28-25
19:00, Bad Wildungen – Metzingen (BL) 24-29, met Maxime Struijs (2/4), Sabine Heusdens (1/6), Tessa Bremmer trainster / Tamara Haggerty (2/2), Britt van der Baan (0/1), Bo van Wetering (3/4)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-tus-metzingen
19:30, Göppingen – Bietigheim (BL) 22-27, zonder Jasmina Jankovic / zonder Danick Snelder, Xenia Smits (6/8)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-sg-bbm-bietigheim-2
19:30, Mainz – Leverkusen (BL) 21-30, met Ellen Janssen (41'- 11 stops) / Zoë Sprengers (4/6), Annefleur Bruggeman (1/2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-tsv-bayer-04-leverkusen
19:30, Neckarsulmer – Dortmund (BL) 29-31 met Nathalie Hendrikse (3/4) Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (7/10), Anouk Nieuwenweg (3/8) / Rinka Duijndam (19'- 2 stops), Yara ten Holte (n.i), Kelly Dulfer (3/10), Kelly Vollebregt 0/2), Merel Freriks (1/2), Inger Smits (6/7), Laura van der Heijden (3/5), Tessa van Zijl (1/1) zonder Delaila Amega (blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-borussia-dortmund-4
20:00, Chambray Touraine – Toulon ( 1 liga) 27-26, met Charris Rozemalen (blessure), Jessy Kramer (2'gespeeld)
20:00, Merignac – Plan de Cuques (1 liga) 29-19, met Sanne van Olphen (28"- 1)
20:00, Metz – Bourg de Peage (1 liga) 31-22, met Debbie Bont (30'- 3/4), Ailly Luciano (n.g.), Yvette Broch (n.g.), Emmanuel Mayonnade trainer / Kristy Zimmerman (44'- 5/27)
20:15, Fleury Loiret – Nantes (1 liga) 24-36
20:30, Brest Bretagne – Dijon (1 liga) 35-21
20:30, Leipzig – Kirchhof ( 2 BL) 27-20, met Mariël Beugels (3/5), Iva van der Linden (n.g.)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-sg-09-kirchhof
Donderdag 14 januari
15:30, Wit-Rusland – Rusland (WK) 32-32
18:00, Algerije – Marokko (WK) 24-23
18:00, Oostenrijk – Zwitserland (WK) 25-28
18:00, Slovenië – Zuid-Korea (WK) 51-29
20:30, Noorwegen – Frankrijk (WK) 24-28
20:30, Portugal – IJsland (WK) 25-23
20:30, Zweden – Noord-Macedonië (WK) 32-20
Vrijdag 15 januari
15:30, Qatar – Angola (WK) 30-25
16:00, PAOK – Bjelovar (EC) 28-21
17:00, Grude – Gran Canaria (EC) 22-29
18:00, Argentinië – Congo (WK) 28-22
18:00, Duitsland – Uruguay (WK) 43-14, te zien via ARD
18:00, Kroatië – Japan (WK) 29-29
18:00, Spanje – Brazilië (WK) 29-29
18:30, Kopenhagen – Skanderborg (1 liga) 31-18, met Larissa Nüsser (/5 en 4 assists); Kopenhagen op 4, met 22 uit 16
20:30, Denemarken – Bahrein (WK) 34-20
20:30, Hongarije – Kaapverdië (WK) 34-27
20:30, Tunesië – Polen (WK) 28-30
Zaterdag 16 januari
12:00, Rostov – Bietigheim (CL) 27-21, zonder Danick Snelder
14:00, Storhamar – Astrahanochka (EL) 33-28
14:00, Zvenigorod – Vaci (EL) 29-33
14:00, EH Aalborg – Roskilde (2 liga) 32-25, met Jesse van de Polder
15:30, Wit-Rusland – Zuid-Korea (WK) 32-24
16:00, CSKA – Dortmund (CL) 35-28, met Rinka Duijndam (n.i.), Yara ten Holte (9/22), Kelly Dulfer (3/5), Kelly Vollebregt 2/4) Merel Freriks (2/6), Inger Smits (4/5), Laura van der Heijden (2/4), Tessa van Zijl (4/5) zonder Delaila Amega (blessure)
16:00, CSM Bucuresti – Kristiansand (CL) 22-29, met Martine Smeets (0/1)
16:00, Ferencvaros – Esbjerg (CL) 24-28, met Angela Malestein (4/4) / zonder Estavana Polman
16:00, Nantes – Katastmonu (EL) 35-26, met Helle Thomsen trainer
17:00, Bourg de Peage – Dijon (groepsfase beker) AFGELAST
17:30, TuS Lintfort – Zwickau (2 BL)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-bsv-sachsen-zwickau
18:00, Egypte – Noord-Macedonië (WK) 38-19
18:00, Marokko – Portugal (WK) 20-33
18:00, Oostenrijk – Frankrijk (WK) 28-35
18:00, RFH – Slovenië (WK) 31-25
18:00, Paris 92 – Herning-Ikast (EL) 26-23
18:00, Malaga – Nis (EC) 37-24, scheidsrechters Gilis/Beulakker
18:00, Ljubljana – Metz (CL) 22-26, met Debbie Bont (4/4), Ailly Luciano (afwezig), Yvette Broch (n.i.), Emmanuel Mayonnade trainer
18:00, Bensheim-Auerbach – Blomberg-Lippe (BL) 24-31, met Helen van Beurden, Sarah Dekker (2/4), Sara van Gulik (2/2), Dionne Visser (0/1) / Isabelle Jongenelen (0/1), Myrthe Schoenaker (0/0)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hsg-hbf-bensheim-auerbach-blomberg-lippe
18:30, Rodertal – Waiblingen (2 BL) 25-29
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-vs-vfl-waiblingen-2
18:45, Wuppertal – Kirchhof (2 BL) 26-25, met Mariël Beugels (2/0), zonder Iva van der Linden
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tvb-wuppertal-sg-09-kirchhof
19:00, Bad Wildungen – Thüringer (BL) 24-31, met Maxime Struijs (5/7), Sabine Heusdens (0/3), Tessa Bremmer trainer
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-thueringer-hc-3
19:00, Halle-Neustadt – Metzingen (BL) 23-26, zonder Danique Boonkamp (blessure) / Tamara Haggerty (3/3), Bo van Wetering (4/8), Britt van der Baan (0/)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-metzingen
19:00, Rosengarten – Buxtehuder (BL) 15-30
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-buxtehuder-sv
19:30, Nürtingen – Nord Harrislee (2 BL) 21-27
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tg-nuertingen-tsv-nord-harrislee
20:00, Füchse Berlin – Herrenberg (2 BL) 32-22, met Bo Dekker (3/4)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-vs-sg-h2ku-herrenberg
20:00, Freiburg – Werder Bremen (2 BL) 26-30 met Danique Trooster (59'- 15 stops), Robert Nijdam trainer
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsg-freiburg-sv-werder-bremen
20:30, Algerije – IJsland (WK) 24-39
20:30, Chili – Zweden (WK) 26-41
20:30, Zwitserland – Noorwegen (WK) 25-31
Zondag 17 januari
12:00, Krasnodar – Braila (EL) 25-25
14:00, Ajax Kopenhagen – Tonder ( 2 liga) 29-19, met Lars Kooij (0)
15:30, Qatar – Japan (WK) 31-29
16:00, Lublin – Togliatti (EL) 28-23
16:00, Brest Bretagne – Buducnost (CL) 28-28
16:00, Odense – Györ (CL 32-32met Tess Wester (40'- 9/22 stops), Loïs Abbingh (11/16), Nycke Groot (3/3)
16:00, Podravka – Valcea (CL) 25-27
16:00, Nice – Chambray Touraine (1 liga) 28-24
16:00, Saint Amand – Merignac (groepsfase beker) 23-25, zonder Sanne van Olphen
16:00, Leipzig – Solingen (2 BL) 33-34
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-hsv-solingen-graefrath-76
16:00, Mainz – Ketsch (BL) 34-22, duel tussen nummer laatst (Mainz met 11-0) en voorlaatst (Ketsch (13-2), met Ellen Janssen (19; - 3 stops)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-kurpfalz-baeren
16:30, Oldenburg – Leverkusen (BL) 26-22, met Marloes Hoitzing (1/3) / Zoë Sprengers (1/2), Annefeleur Bruggeman (1/1)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-tsv-bayer-04-leverkusen
17:00, Touloun – Plan de Cuques (groepsfase beker) 30-21, zonder Charris Rozemalen en Jessy Kramer (blessures)
18:00, Angola – Kroatië (WK) 20-28
18:00, Argentinië – Bahrein (WK) 24-21
18:00, Kaapverdië – Duitsland (WK) AFGELAST vanwege onvolledig team Kaapverdië, live op ARD
18:00, Tunesië – Brazilië (WK) 32-32
18:00, Byasen – Oppsal (1 liga) 25-24, met Annick Lipman (13/24 stops = 35%)
18:00, Fleury Loiret – Siofok (EL) 24-35
18:00, Nis – Malaga (EC), 22-23 scheidsrechters Gilis / Beulakker
19:00, Guardes – Elche (EC) AFGELAST, scheidsrechters Martens / Schols
19:15, Boden – Heid (1 liga) (ruststand 12-10), met Kalia Klomp
20:30, Congo – Denemarken (WK) 19-39
Cirkelspeler van Congo, Mvumbi, foto IHF
20:30, Hongarije – Uruguay (WK) 44-18
20:30, Polen – Spanje (WK) 26-27
Maandag 18 januari
15:30, Noord-Macedonië – Chili (WK)
15:30, Zuid-Korea – Rusland (WK)
18:00, Portugal – Algerije (WK)
18:00, Slovenië – Wit-Rusland (WK)
18:00, Zweden – Egypte (WK)
20:30, IJsland – Marokko (WK)
20:30, Noorwegen – Oostenrijk (WK)