HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 5 – 11 april
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 5 t/m 11 april.
ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND!
COMPETITIE: HANDBALNL League en HOOGSTE DIVISIE BELGIË, VIA LIVESTREAM THUISCLUB EN / OF HANDBALNL.TV EN SPORTBEAT.TV
WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!
- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home
- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Maandag 5 april
18:45, Barcelona * – Elverum (CL, achtste finale, eerste wedstrijd 37-25) 39-19 / Barcelona in kwartfinale tegen winnaar Motor / Meshkov
Dinsdag 6 april
16:30, CSM Bucuresti – Mioveni (1 liga) 28-23, met Martine Smeets
18:30, Aarhus United – Nykobing (kampioensgroep) 28-26 (13-14), met Dione Housheer (1 assist), Nikita van der Vliet (2/3)
20:00, Dunkerque – Nimes (Starligue) , via Youtube LNH tv 20-23
20:30, Aix – Montpellier (Starligue) 27-32
Woensdag 7 april
16:00, Bekescsabai – MTK Budapest (1 liga) 31-32
16:00, Erdi – Ferencvaros (1 liga), met Angela Malestein AFGELAST
16:00, Szombathelyi – DVSC (1 liga) 20-32
18:00, Kisvardai -Vaci (1 liga) 30-31
18:30, Mosonmagyarovar – Alba Fehervar (1 liga) 25-28
18:30, Silkeborg – Kopenhagen (kampioensgroep) 26-29, met Larissa Nüsser (/13 plus 1 assist)
18:45, Aalborg – Porto (CL, achtste finale, eerste duel 29-32) 27-24 / totaal 56-56 / Aalborg op basis van uit-gescoorde doelpunten door naar kwartfinale (tegen Flensburg)
18:45, Kiel – Szeged (CL, achtste finale, eerste duel 33-28) 33-28, Kiel naar kwartfinale (tegen PSG)
19:00, Fleury Loiret – Nantes (beker, kwartfinale) 19-25 / geplaatst voor halve finale: Metz, Brest Bretagne, Nice en Nantes
19:30, Leverkusen – Bietigheim (BL) AFGELAST, met Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman / Danick Snelder
20:00, Saran – Valence (Proligue) 27-27, met Tom Robyns, via Facebook Saran Loiret Handball
20:00, Toulouse - Istres (Starligue) 30-21, met Jef Lettens, via Youtube LNH tv
20:00, Chambéry - Chartres (Starligue) 27-31, via Youtube LNH tv
20:30, Herning-Ikast – Esbjerg (kampioensgroep) 30-27, met Estavana Polman (3/5)
20:45, Zagreb – Flensburg (CL, achtste finale, eerste duel, waarnemer Klaus Convents) / Zagreb positieve tests / 0-10
20:45, Kielce – Nantes * (CL, achtste finale, eerste duel 25-24) 31-34 / Nantes door naar kwartfinale, speelt tegen Veszprem
Donderdag 8 april
18:45, Flensburg * – Zagreb (CL, achtste finale, tweede duel), waarnemer Klaus Convents / Zagreb positieve tests / 10-0 / Flensburg in kwartfinale tegen Aalborg
18:45, Meshkov * – Motor (CL, achtste finale, eerste duel 30-32) 30-23 / Meshkov naar kwartfinale, tegenstander Barcelona
18:45, Veszprem * – Vardar (CL, achtste finale, eerste duel 41-27) 39-30 / Vespzrem naar kwartfinale, tegenstander Nantes
19:00, Balingen – Göppingen (BL) AFGELAST
19:00, Füchse Berlin – Ludwigshafen (BL) 28-21
19:00, Melsungen – Essen (BL) 35-31, met assistent Arjan Haenen
19:00, Rhein Neckar Löwen – Nordhorn-Lingen (BL) 30-26, met Bart Ravensbergen, Toon Leenders (0/0), Patrick Miedema (0/), Sander Visser (0/0) / RNL zonder Uwe Gensheimer, meniscusoperatie
20:00, Rimpar – Gummersbach (2 BL) 28-24, met assistent Anel Mahmutefendic
20:00, Viborg – Odense (kampioensgroep) 34-30, met Tess Wester, Loïs Abbingh (4), Nycke Groot (2)
20:45, PSG – Celje (CL, achtste finale, eerste duel 37-24) 31-23, met Luc Steins (4) / totaal CL-doelpunten nu op 29 / PSG in kwartfinale tegen THW Kiel
Vrijdag 9 april
17:00, Toulon – Dijon (degradatiegroep) 23-25 / Stand: 9. Toulon (21-39); 10. Fleury (20-38); 11. Dijon (21-36); 12. Saint Amand (20-33); 13. Pal de Cuques (20-32); 14. Merignac (20-27)
19:15, Hamm-Westfalen – Ferndorf (2 BL) 32-30
19:30, Fürstenfeldbrück – Hamburg (2 BL) 29-27 / koploper Hamburg laat dure punten liggen bij nummer voorlaatst
19:30, Grosswallstadt – Elbflorenz (2 BL) 31-28, met Tom Jansen / Ivar Stavast / Grosswallstadt (debutant) nu op plek 6 (27 uit 25)
19:30, Lübeck-Schwartau – Bietigheim (2 BL) 22-24, met Niels Versteijnen / duur puntenverlies LS, blijft op plaats 5 (27 uit 24)
19:30, Neckarsulmer - Blomberg-Lippe (BL) 26-34, met Nathalie Hendrikse, Jill Kooij, Lynn Knippenborg, Anouk Nieuwenweg / Isabelle Jongenelen (Myrthe Schoenaker blessure) / NSU verliest belangrlijk duel om plaats 3: BL op drie (38 uit 25, NSU op zes (33 uit 25)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-hsg-blomberg-lippe-2
20:00, Konstanz – Dormagen (2 BL) 20-25
20:00, Nimes - Aix (Starligue) 25-26
20:15, Valence - Saran (Proligue) 26-39, met Trom Robyns / Saran koploper (20-33), voor Pontault (20-32), nog acht duels voordat de play offs beginnen
Zaterdag 10 april
14:00, Kristiansand – Rostov (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd in Rostov) 34-27 / Nora Mork (9/10), Henny Reistadt (7/10), Heidi Loke (5/6), Katrine Lunde 11/36 stops = 31%) / Zaadi Deuna (8/10) , Managorova (4/7), Bobrovnikova (4/5), beide keepsters totaal 5/40 stops = 16%)
14:00, Ajax Kopenhagen – Skanderborg (degradatiegroep) 23-19
14:00, Randers – Holstebro (degradatiegroep) 19-17
14:00, Ringkobing – EH Aalborg (1e divisie) 34-31, met Jesse van de Polder / nummer 1 (22-39) tegen nummer 2 (22-34)
14:00, Fredericia - Mors (degradatiegroep) 33-39
14:30, Ribe-Esbjerg - Lemvig (degradatiegroep) 32-32
15:00, Tongeren – Hasselt (oefenwedstrijd) 16-24
15:00, Tønder – Vendsyssel (2 liga) 27-28, met Lars Kooij (niet op wedstrijdblad) / nummer 11 (25-15) tegen nummer 13 (25-12)
16:00, Metz – Brest Bretagne (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 24-34) 26-26, met Ailly Luciano (2/2), Debbie Bont (1/3), Yvette Broch (0/0), coach Mayonnade / Foppa (6/7), Jaukovic (5/8), Gros (4/9) / waarnemer Ferry van der Helm
16:00, Buxtehuder – Göppingen (BL) 27-28
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-vs-frisch-auf-goeppingen-5
16:10, Skjern - Holstebro (kampioensgroep) 27-33, met Kay (2/6 plus 4 assists) en Jorn Smits (0/0) / Stand: 1. Holstebro (1-3); 2. Aalborg (0-2); 3. Skanderborg (0-0); 4. Skjern (1-0)
16:30, Aalsmeer – Hurry Up (HandbalNL League) 28-23
https://www.youtube.com/watch?v=XLEZ8xWkA1U
17:15, Toulouse – Nantes (Starligue) 29-29, met Jef Lettens (0/6)
17:30, Nord Harrislee – Zwickau (2 BL) 24-27
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tsv-nord-harrislee-bsv-sachsen-zwickau
17:30, Lintfort – Werder Bremen (2 BL) 38-28, met Maxime Drent (2/5) / Danique Trooster (21'- 5 stops), coach Robert Nijdam
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-sv-werder-bremen
18:00, Kolding - GOG (kampioensgroep) 28-36 / Stand: 1. GOG (1-4); 2. Bjerringbro (0-1); 3. Sonderjyske (0-0); 4. Kolding (1-0)
18:00, Györ – Buducnost (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 30-19)
18:00, Leipzig – Freiburg (2 BL) 29-23
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-hsg-freiburg
18:00, Waiblingen – Kirchhof (2 BL) 31-22, met Mariël Beugels (0/0), Iva van der Linden (0/0)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-vfl-waiblingen-sg-09-kirchhof
18:00, Aalsmeer 2 – Volendam 2 (regio) 20-23
18:00, Visé – Sporting Pelt (oefenwedstrijd) 30-22
18:00, Cesson – Chartres (Starligue) 31-24, via Youtube LNH TV
18:00, Montpellier - Istres (Starligue) 33-24, met Raphaël Kötters (0/0) / via Youtube LNH TV
18:00, Saint Amand – Merignac (degradatiegroep) 22-25, met Sanne van Olphen (speeltijd 7'- 1/2)
18:00, Vaci – Ferencvaros (kwartfinale beker) 28-37, met Angela Malestein
18:30, Rödertal – Solingen (2 BL) 25-24
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-roedertal-hsv-solingen-graefrath-76
18:45, Füchse Berlin - Wuppertal (2 BL) 22-23, met Bo Dekker (0/0), Fem Boeters (niet op wedstrijdblad), Lisan Kruijswijk (3/7)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-tvb-wuppertal
19:00, Vlug en Lenig – Kwiek (competitie) 34-30 (12-14) / Nomi In de Braekt 10 treffers
https://www.youtube.com/channel/UCsJae2O-911Z5Xu6zHI2NlA
19:00, VZV – VOC (competitie) 32-24 (17-15)
19:00, Venlo – Quintus (competitie) 27-30
19:00, Volendam – SEW (competitie) 23-24
19:00, Bevo – Volendam (HandbalNL League) 34-28
https://www.handbalnl.tv/videos/herpertz-bevo-hc-vs-kras-volendam-1
19:00, Hellas – Houten (regio) 23-24
19:00, Halle-Neustadt – Bensheim-Auerbach (BL) AFGELAST, met Helen van Beurden, Sarah Dekker, Sarah van Gulik, Dionne Visser
19:00, Rosengarten – Ketsch (BL) 31-19
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-kurpfalz-baeren
19:00, Dortmund – Thüringer (BL) AFGELAST, met Yara ten Holte, Rinka Duijndam – speelt tegen haar nieuwe ploeg – Kelly Dulfer, Inger Smits, Laura van der Heijden, Merel Freriks, Kelly Vollebregt, Tessa van Zijl
19:00, Plan de Cuques – Fleury Loiret (degradatiegroep) 23-22
19:30, Metzingen – Bad Wildungen (BL) 37-27, met Bo van Wetering (4/7), Tamara Haggerty (4/4), Britt van der Baan (0/0) / Maxime Struijs (3/7), Sabine Heusdens (0/0), Miranda Schmidt-Robben (niet op wedstrijdblad), coach Tessa Bremmer
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-hsg-bad-wildungen-vipers-2
19:30, Wilhelmshavener – Dessauer (2 BL) 33-26, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz
19:30, Füchse Berlin – Wuppertal (2 BL) 22-23, met Bo Dekker ((0/0) Fem Boeters (niet op wedstrijdblad), Lisan Kruijswijk (3/7)
19:30, HSG Krefeld - Hanau (promotie derde naar tweede Bundesliga) 27-26, met Robin Schoenaker
20:00, Chambery Savoie - Créteil (Starligue) 28-30
20:00, Atomix – Achilles Bocholt (oefenwedstrijd) 23-44
20:30, Hercules – Havas (regio) 28-29
20:30, Hannover – Kiel (BL) 29-35
Zondag 11 april
13:00, Tarnow – Zabrze (Superliga) 20-27, met Iso Sluijters
13:30, Flensburg – Leipzig (BL) 29-23, met assistent Mark Bult
14:00, Rostov – Kristiansand (CL, kwartfinale, tweede wedstrijd) 23-23 / Kristiansand naar DELO FINAL 4
14:30, Quintus – LIONS (HandbalNL League, b.c.) 19-35
15:00, DVSC – Siofok (kwartfinale beker) 31-27
15:00, Nürtingen – Herrenberg (2 BL) 27-23
16:00, Erdi – Kisvardai (kwartfinale beker) 25-34
16:00, CSKA Moskou – CSM Bucuresti (CL, kwartfinale, eerste wedstrijd 27-32) 24-19, met Martine Smeets (0/0) / CSKA naar DELO FINAL4 op basis van meer uit-gescoorde doelpunten
16:00, Coburg – Rhein Neckar Löwen (BL) 28-31
16:00, Lemgo – Minden (BL) 29-27, met Dani Baijens (niet op wedstrijdblad), Bobby Schagen (niet op wedstrijdblad), Niko Blaauw (niet op wedstrijdblad), Mark van den Beucken (niet gespeeld)
16:00, Stuttgart – Wetzlar (BL) 24-31
16:00, Nordhorn-Lingen – Magdeburg (BL) 26-33, met Bart Ravensbergen (speeltijd 00:25), Toon Leenders (0/1), Patrick Miedema (01/1), Sander Visser (3/3)
16:00, Leverkusen – Mainz 05 (BL) 37-24, met Zoë Sprengers (8/( plus 2 assists), Annefleur Bruggeman (1/2 plus 2 assists) / Ellen Janssen (28 '- 3 stops)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-1-fsv-mainz-05
16:00, MTK Budapest – Boglar Akademida (1 liga) 27-22
17:00, Dunkerque – PSG (Starligue) 22-30, met Luc Steins (4) / 19e opeenvolgende competitiezege PSG
17:00, Aue – N-Lübbecke (2 BL) 25-33
17:00, Emsdetten – Eisenach (2 BL) AFGELAST, met Robin Jansen, coach Peter Portengen
18:00, Sonderjyske - Bjerringbro/Silkeborg (kampioensgroep) 32-28, met Alec Smit
20:00, Skanderborg - Aalborg (kampioensgroep)