HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 7 juni - 13 juni
Het handbalseizoen loopt ten einde. De redactie heeft geprobeerd wekelijks een overzicht weer te geven van de meest interessante duels in de vaderlandse en buitenlandse competities, met daarbij de vermelding van een eventuele livestream. In eigen land stokte het seizoen al in september, mondjesmaat werd hervat. In België is het drama nog groter geweest: er kwam opnieuw geen kampioen bij zowel de mannen als de vrouwen!
Hieronder het overzicht van 7 t/m 13 juni
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Maandag 7 juni
20:00, Holstebro – GOG 39-38 (tweede duel om plaats 3, eerste duel 28-33), met Kay (9) en Jorn Smits (1) in hun laatste thuisduel / derde duel op 16 juni
Dinsdag 8 juni
19:00, Hüttenberg – Hamburg (2 BL) 18-27
19:30, Vendsyssel - Horsens (voorrronde bekertoernooi), laatste wedstrijd Claudia Rompen bij Horsens
20:00, Rimpar – Wilhelmshavener (2 BL) 43-25, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz
20:00, Bjerringbro - Aalborg (tweede duel om landstitel, eerste duel 34-37) 30-29 / derde duel op 16 juni
20:30, Magdeburg – Kiel (BL) 34-33
Woensdag 9 juni
19:00, Aix – Créteil (Starligue) 33-22
19:00, Istres – Nimes (Starligue) 27-32
19:00, Toulouse – Ivry (Starligue) 29-24, met Jef Lettens / Toulouse op plaats 6
19:00, Stuttgart – Flensburg (BL) 30-32, met assistent Mark Bult
19:00, TV Aldekerk - Kirchhof (promotie/degradatie tweede Bundesliga, eerste duel 27-27) 24-22, met Puck Verlinden (0) / Mariël Beugels, Iva van der Linden / Aldekerk promoveert
19:15, Hamm-Westfalen – Bietigheim (2 BL) 28-28
19:30, Ferndorf – Emsdetten (2 BL) 27-28, met Robin Jansen
Donderdag 10 juni
19:00, Coburg – Balingen-W (BL) 27-27
19:00, Lemgo – Bergischer (BL) 31-23, met Dani Baijens (2), Bobby Schagen (2), zonder Mark van den Beucken / Jeffrey Boomhouwer (6)
19:00, Ludwigshafen – Leipzig (BL) 27-27
19:00, Wetzlar – Essen (BL) 26-30
20:15, Pfadi Winterthur – Kadetten Schaffhausen (eerste duel finale landstitel) 28-25
Vrijdag 11 juni
19:30, Dormagen – Rimpar (2 BL) 34-24
19:30, N-Lübbecke – Dessauer (2 BL) 31-22
20:00, Konstanz – Wilhelmshavener (2 BL) 28-29, met Duncan Postel, Rutger ten Velde, Bartosz Konitz
Zaterdag 12 juni
15:15, PSG – Aalborg (halve finale CL) 33-35 (15-13), met Luc Steins (4), GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream / verslag op website
Wedstrijd kopen bij ZIGGO voor 3,99 op smartphone/tablet is ook een mogelijkheid!!
Go.ziggosporttotaal.nl en Pay Per View
17:00, Aue – Gummersbach (2 BL) 29-26, met assistent Anel Mahmutefendic / Gummersbach haakt af in titelstrijd
18:00, Créteil – Ivry (Starligue) 33-28
18:00, Istres – Chartres (Starligue) 27-32
18:00, Barcelona – Nantes (halve finale CL) 31-26 GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream
Wedstrijd kopen bij ZIGGO voor 3,99 op smartphone/tablet is ook een mogelijkheid!!
Go.ziggosporttotaal.nl en Pay Per View!!
19:00, Volendam - vlug en Lenig (eerste duel om plaats 7) 31-30
19:00, VOC - VZV (eerste duel om plaats 3) 27-27
19:00, SEW - Kwiek (eertste duel om plaats 5) 38-25
https://www.facebook.com/westfrieslandsew/videos/500041821116273
19:00, Aalsmeer – LIONS (tweede duel finale om landstitel, eerste wedstrijd 27-23) 22-25, via handbalnl.tv en/of Aalsmeer.tv / scheidsrechters Geraets/Geraets / waarnemers P. Bol / F. van der Helm
https://www.youtube.com/watch?v=DL3u_7JzqmI
19:00, Lübeck-Schwartau – Fürstenfeldbrück (2 BL) 32-26, zonder Niels Versteijnen
19:00, Quintus - Handbal Venlo (eerste duel om 'titel') 24-28, scheidsrechters Stephen Martens / Yves Schols
https://www.youtube.com/watch?v=YH4RJRLn6D8
19:30, Bietigheim – Eisenach (2 BL) 32-35
20:30, Minden – Kiel (BL) 30-35
Zondag 13 juni
13:30, Göppingen – Magdeburg (BL)
15:15, PSG - Nantes (duel om plaats 3 Champions League), met Luc Steins GEO-Blocking ehftv.com (geen uitzending op ZIGGO Sport / geen livestream
16:00, Coburg – Lemgo (BL), met Dani Baijens, Bobby Schagen, Mark van den Beucken
16:00, Füchse Berlin – Nordhorn-Lingen (BL), met Toon Leenders, Parick Miedema, Sander Visser, Bart Ravensbergen
16:00, Hannover-Burgdorf – Erlangen (BL)
16:00, Rhein Neckar Löwen – Melsungen (BL), met assistent Arjan Haenen
17:00, Elbflorenz – Hamburg (2 BL), met Ivar Stavast
17:00, Grosswallstadt – Hamm-Westfalen (2 BL), met Tom Jansen
17:00, Hüttenberg – Emsdetten (2 BL), met Robin Jansen
18:00, Barcelona - Aalborg (finale CL) GEO-Blocking ehftv.com (uitzending alleen via ZIGGO Sport Extra 2, met Engels commentaar) / geen livestream