PROGRAMMA, UITSLAGEN EN LIVESTREAM 6 t/m 12-9
Van de Redactie - Wekelijks zetten we het programma en uitslagen uit de Nederlandse en buitenlandse competities - met Nederlandse spelers/speelsters - online. Indien bekend voegen we de link voor de livestream toe plus een karakteristiek van de wedstrijd.
Clubs kunnen de link voor de livestream bij thuiswedstrijden doorsturen via: redactie@handbalstartpunt.nl
* Alle live-wedstrijden in de BENE-League die we streamen zijn te zien op het nieuwe platform binnen de Eycons omgeving. Daar heeft de organisatie van de BENE-League een eigen deel waar alle wedstrijden komen te staan. Het is te vinden via Eyecons.com maar ook via de BNL handball.com website.
* Wedstrijden in de Champions League zijn via livestream te volgen via http://www.ehftv.com
* In de eerste en tweede Bundesliga (vrouwen) is Sportdeutschland.tv het kanaal voor de livestream. Een groot aantal livestreams zijn gratis, voor andere livestreams dient u een klein bedrag per wedstrijd vooraf te betalen.
Maandag 6 september
17:30, Bistrita – CSM Bucuresti 21-24 (voor CSM Neagu 9, Omoregie 4, Lazovic 3, Martin 3, Klikovac 1, Arntzen 1, Broch 1, Klikovac 1, Ramusovic 1 / blessure Martine Smeets - er volgt nog een MRI-scan - nadat eerder ook al Marta López door zo'n zelfde knieblessure uitgeschakeld werd
Martine Smeets schreeuwt het uit van de pijn, teamgenote Yvette Broch is bij haar, foto Facebook
18:30, Ljubljana – Zagorje 39-16, met Harma van Kreij (3)
Dinsdag 7 september
18:30, Skanderborg – Odense 15-31 (met Claudia Rompen / Loïs Abbingh - niet gespeeld, Kelly Vollebregt (0), Dione Housheer (3), Bo van Wetering (3)
19:30, Lemvig – Sonderjyske 30-27, met Alec Smit (3)
19:45, Sävehof – Kungalvs 20-21(terugwedstrijd achtste finale, eerste wedstrijd 33-15, Sävehof naar kwartfinale, met Tamara Haggerty)
20:00, Uraedd – Kristiansand 25-36 (NM Cup – 1/16 finale, met Mark van den Beucken)
Woensdag 8 september
18:00, Ferencvaros - Mosonmagyarovar 37-26, met Angela Malestein
18:00, Siofok - Györ, 32-40 (te zien op M4 Sport)
18:30, Esbjerg – Kopenhagen 39-34, met Larissa Nüsser ( 3)
18:30, Ringkobing – Viborg 25-32, met Marit Huiberts die een paar minuten speeltijd kreeg en daarin vier ballen stopte waaronder een strafworp; bekijk de beelden op:
https://www.facebook.com/100000698747863/posts/4661455460554366/
18:30, Herning-Ikast – Ajax Kopenhagen 32-15
19:00, Volda – Byasen 18-34 (NM Cup, met Annick Lipman)
19:05, Erlangen – Leipzig 19-15
19:05, Hamburg – Göppingen 27-28
19:05, Kiel – Balingen 33-24
19:05, Lemgo – Melsungen 26-26, met Bobby Schagen, Niko Blaauw / Arjan Haenen ass. trainer
19:05, Minden - Flensburg 18-31, met Mark Bult ass. trainer die gisteren zijn 39e verjaardag vierde
19:30, Horsens – Randers 21-26
19:30, Dortmund – Oldenburg 30-20, met Yara ten Holte, Merel Freriks (4), Delaila Amega (niet gespeeld), Tessa van Zijl (0), Laura van der Heijden (2) / Marloes Hoitzing (4), Isabelle Jongenelen (3)
https://sportdeutschland.tv/handball-bundesliga-frauen/hbf-borussia-dortmund-vs-vfl-oldenburg-1
20:00, Bourg de Peage – Brest 37-31 (zonder Kristy Zimmerman, landskampioen begint met een nederlaag)
20:00, Merignac – Dijon 26-26 (Nele Antonissen luistert haar debuut op met zes treffers uit zes pogingen in twallf minuten speeltijd)
20:00, Metz – Besancon 33-24, met Debbie Bont (5), coach Mayonnade
20:00, Paris 92 – Chambray 29-22
20:00, Toulon – Nice 24-23
20:30, Celles – Fleury 33-30
20:45, Plan de Cuques - Nantes 24-26
Donderdag 9 september
19:05, Füchse Berlin – Wetzlar 29-24
19:05, Hannover-B – Rhein Neckar 24-28
19:05, Magdeburg – Stuttgart 33-29 (met debuut Kaj Smits bij SCM - 2 treffers)
19:05, N-Lübbekce – Bergischer 20-24 (met Jeffrey Boomhouwer 3 treffers)
Vrijdag 10 september
18:45, Aarhus – Nykobing 22-26 (Nikita van der Vliet - niet gespeeld)
19:00, Silkeborg - Holstebro 29-19
19:30, Sonderjyske – Skanderborg 24-25 (met Alec Smit - geen treffers)
19:30, Elbflorenz – Emsdetten 29-30 (met Ivar Stavast - 0 / Robin Jansen - 9 uit 10)
https://sportdeutschland.tv/hc-elbflorenz-2006/2-hbl-hc-elbflorenz-2006-vs-tv-emsdetten2021
20:00, PSG – Istres 34-25 (met Luc Steins)
20:00, DVSC – Kisvardai 30-22
Zaterdag 11 september
15:00, Vendsyssel – Lyngby 41-16 (met Jesse van de Polder)
15:30, Roskilde – EH Aalborg 33-28 (met Nyala Krullaars - 1)
15:45, Buxtehuder - Zwickau 32-25
https://sportdeutschland.tv/handball-bundesliga-frauen/hbf-buxtehuder-sv-vs-bsv-sachsen-zwickau
16:00, Dortmund – Ferencvaros 25-25 (CL, met Yara ten Holte - 47% stops, Merel Freriks - 4, Delaila Amega - niet gespeeld, Tessa van Zijl - 1, Laura van der Heijden - 0) / Angela Malestein - 6 / EHF-waarnemer is Ferry van der Helm
16:00, Rostov – Brest Bretagne (CL) 26-24 Frolova - 6, Zaadi - 5 / Jaukovic - 6, Niakate - 5
18:00, Podravka – Buducnost (CL) 29-22
18:00, SGSH Dragons - Leichlingen 33-30 (3. BL, met coach Mark Schmetz
18:00, TV Cloppenburg - Aue (3. BL, met Thomas Houtepen, Tom Zwarthoed)
18:00, Bensheim-A – Neckarsulmer 28-36 (met Helen van Beurden - 27' 5 stops, Sarah Dekker - niet gespeeld, Sarah van Gulik - 3/4, Dionne Visser 2/3, Myrthe Schoenaker 5/10 / Nathalie Hendrikse 6/6, Jill Kooij 3/4, Lynn Knippenborg 5/9, Anouk Nieuwenweg 3/5, Sharon Nooitmeer 2/3)
18:00, Blomberg-L – Rosengarten 27-33
18:00, Kristiansand – Elverum 21-37 (met Mark van den Beucken, tweede nederlaag voor promovendus Kristiansand)
18:30, Balingen – Minden 27-21
18:30, Flensburg – Erlangen 27-27 (met Mark Bult ass. trainer)
18:30, Waiblingen – TuS Lintfort 28-25 (met Maxime Drent - 2)
https://sportdeutschland.tv/2-handball-bundesliga-frauen/2-hbf-vfl-waiblingen-vs-tus-lintfort-2021
19:00, Toulouse – Chambery 27-30 (met Jef Lettens)
19:00, Halle-N – Bietigheim 22-27 (met Danick Snelder - 0, Kelly Dulfer - 3, Inger Smits - 2)
19:00, Ferndorf – Hagen 29-30 (met Rutger ten Velde 6 uit 6 / Jaap Beemsterboer - niet gespeeld)
19:00, Volendam – Bevo (BNL) 31-29
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-2/
19:15, TV Cloppenburg - OHV Aurich 27-31 (3 BL), met Thomas Houtepen - 1, Tom Zwarthoed - 2)
19:15, ASV Hamm-W – Dormagen 24-22 (met Dani Baijens 2/7, Lars Kooij - niet gespeeld)
https://sportdeutschland.tv/asv-hamm-westfalen/2-hbl-asv-hamm-westfalen-vs-tsv-bayer-dormagen
19:30, Metzingen – Bad Wildungen 35-27 (met Britt van der Baan 6 uit 7 / Maxime Struijs 2 uit 4, Sabine Heusdens, Tessa Bremmer-Cocx - trainster)
19:30, Nürtingen – Füchse Berlin 20-31 (met Bo Dekker -5 uit 6, Djazzmin Trabelsi 6 uit 8, Lisa Vlug 1 uit 5, Iva van der Linden 2 uit 2, Lynn Molenaar 1 uit 2)
https://sportdeutschland.tv/2-handball-bundesliga-frauen/2-hbf-tg-nuertingen-vs-fuechse-berlin-2021
20:15, Bocholt – Visé (BNL) 31-24
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-2/
en via sportbeat.tv
20:15, Hasselt – Aalsmeer (BNL) 31-34
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-2/
en via sportbeat.tv
20:15, Quintus – Atomix (BNL) 29-22
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-2/
20:15, Sporting Pelt – LIONS (BNL) 25-28
https://www.bnlhandball.com/matchcenter/round-2/
en via sportbeat.tv
20:30, Melsungen – Kiel 26-33 (met Arjan Haenen - ass. trainer)
Zondag 12 september
14:00, Rhein Neckar – Magdeburg 25-28 (met Kaj Smits - 1)
14:00, Esbjerg – CSM Bucuresti (CL) 22-21 (met Yvette Broch 3, Tess Wester - niet gespeeld, Jelena Grubisic 16/37 stops = 43%, Martine Smeets blessure)
14:00, Sävehof – Ljubljana 29-28 (CL), met Tamara Haggerty - 2 / Harma van Kreij- 0)
15:00, Aldekerk – Werder Bremen 21-30 (met Puck Verlinden - 1/1, Mariël Beugels - 0/0, Minke van Katwijk - 5/9) / Danique Trooster - 53', acht stops, coach Robert Nijdam)
16:00, Beykoz Bld - Hurry Up 32-23 (European Cup) / Blaauw 6/6, Jaspers 5/9, Vermeer 5/5 / zaterdag 18 september om 20 uur return in Emmen
16:00, Kastamonu – Odense 25-31 (CL), met Loïs Abbingh - niet gespeeld, Dione Housheer - 6/7, Kelly Vollebregt - 2/5, Bo van Wetering 1/4) / Hele Thomsen heeft na een jaar afscheid genomen bij Kastamonu, opvolger is Costica Buceschi (vorig jaar CS Minaur Baia Mare).
16:00, Metz – CSKA Moskou UITGESTELD VANWEGE REISPROBLEMEN? (CL), met Debbie Bont, Emmanuel Mayonnade – coach)
16:00, Leverkusen – Thüringer 23-24 (met Zoë Sprengers (10 uit 11, Annefleur Bruggeman (0/) / Rinka Duijndam (57'- 8 stops, Miranda Schmidt-Robben - 1/3)
16:00, Bergischer – Hamburg 31-26 (met Jeffrey Boomhouwer - 0)
16:00, Göppingen – N-Lübbecke 27-24
16:00, Leipzig – Füchse Berlin 25-30
16:00, Wetzlar – Lemgo 27-25 (met Bobby Schagen - 2, Niko Blaauw - 0)
16:00, Coburg – Grosswallstadt 30-27 (met Tom Jansen - 7/10)
16:30, Rostock – Nordhorn-Lingen 22-19 (met Bart Ravensbergen - niet gespeeld, Patrick Miedema - 2/3, Sander Visser - 0/1)
Dinsdag 14 september
18:45, VfL Gummersbach - Lübeck-Schwartau (met Anel Mahmutefendic / Niels Versteijnen)