Wedstrijdschema en uitslagen EK vrouwen
PROGRAMMA VOORRONDE EK VROUWEN FRANKRIJK
GROEP A NANTES
Datum |
Uur |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
30-11 |
18.00 |
Servië |
Polen |
33-26 |
|
21.00 |
Denemarken |
Zweden |
30-29 |
02-12 |
15.00 |
Polen |
Denemarken |
21-28 |
|
18.00 |
Zweden |
Servië |
22-21 |
04-12 |
18.00 |
Zweden |
Polen |
23-22 |
|
21.00 |
Denemarken |
Servië |
25-30 |
Eindstand:
1. Servië 3-4 (84-73); 2. Zweden 3-4 (74-73); 3. Denemarken 3-4 (83-80); 4. Polen 3-0 (69-84).
GROEP B NANCY
Datum |
Uur |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
29-11 |
21.00 |
Frankrijk |
Rusland |
23-26 |
30-11 |
21.00 |
Montenegro |
Slovenië |
36-32 |
02-12 |
15.00 |
Slovenië |
Frankrijk |
21-30 |
|
18.00 |
Rusland |
Montenegro |
24-23 |
04-12 |
18.00 |
Rusland |
Slovenië |
27-29 |
|
21.00 |
Frankrijk |
Montenegro |
25-20 |
Eindstand:
1. Rusland 3-4 (77-75); 2. Frankrijk 3-4 (78-67); 3. Montenegro 3-2 (79-81); 4. Slovenië 3-2 (82-93).
GROEP C MONTBÉLIARD
Datum |
Uur |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
01-12 |
15.00 |
Hongarije |
Nederland |
25-28 |
|
18.00 |
Spanje |
Kroatië |
25-18 |
03-12 |
18.00 |
Kroatië |
Hongarije |
18-24 |
|
21.00 |
Nederland |
Spanje |
28-27 |
05-12 |
18.00 |
Nederland |
Kroatië |
34-23 |
|
21.00 |
Hongarije |
Spanje |
32-26 |
Eindstand:
1.Nederland 3-6 (90-75); 2. Hongarije 3-4 (81-72); 3. Spanje 3-2 (78-78); 4. Kroatië 3-0 (59-83).
GROEP D BREST
Datum |
Uur |
Thuis |
Uit |
Uitslag |
01-12 |
15.00 |
Noorwegen |
Duitsland |
32-33 |
18.00 |
Roemenië |
Tsjechië |
31-28 | |
12 |
18.00 |
Duitsland |
Roemenië |
24-29 |
|
21.00 |
Tsjechië |
Noorwegen |
17-31 |
05-12 |
18.00 |
Duitsland |
Tsjechië |
30-28 |
|
21.00 |
Noorwegen |
Roemenië |
23-31 |
Eindstand:
1.Roemenië 3-6 (91-75); 2. Duitsland 3-4 (87-89); 3. Noorwegen 3-2 (86-81); 4. Tsjechië 3-0 (73-92).
HOOFDRONDE NANTES (groep 1)
6-12 |
18.00 |
Denemarken-Frankrijk |
23-29 |
|
21.00 |
Zweden-Montenegro |
28-30 |
9-12 * |
15.00 |
Zweden-Frankrijk |
21-21 |
|
18.00 |
Servië-Rusland |
25-29 |
10-12 |
18.00 |
Denemarken-Rusland |
21-32 |
|
21.00 |
Servië-Montenegro |
27-28 |
12-12 |
16.45 |
Denemarken-Montenegro |
24-23 |
|
18.00 |
Zweden-Rusland |
39-30 |
|
21.00 |
Servië-Frankrijk |
28-38 |
HOOFDRONDE NANCY (groep 2)
7-12 |
18.00 |
Spanje-Duitsland |
23-29 |
|
21.00 |
Hongarije-Noorwegen |
25-38 |
9-12 |
15.00 |
Hongarije-Duitsland |
26-25 |
|
18.00 |
Nederland-Roemenië |
29-24 |
11-12 |
18.00 |
Spanje-Roemenië |
25-27 |
|
21.00 |
Nederland-Noorwegen |
16-29 |
12-12 |
16.45 |
Spanje-Noorwegen |
26-33 |
|
18.00 |
Hongarije-Roemenië |
31-29 |
|
21.00 |
Nederland-Duitsland |
27-21 |
* zie verder onder Nieuws/Spoorboekje hoofdronde i.v.m. live uitzendingen op Ziggo Sport
PLAATSINGSWEDSTRIJDEN, PARIJS
14-12 14.00 NOORWEGEN - ZWEDEN
HALVE FINALES, PARIJS
14-12 17.30 ROEMENIE - RUSLAND
14.12 21.00 MEDERLAND - FRANKRIJK
DERDE/VIERDE PLAATS, PARIJS
16-12 14.00 verliezer A – verliezer B
FINALE, PARIJS
16-12 17.30 winnaar A – winnaar B
Alle wedstrijden - Nederland uitgezonderd - zijn te volgen via livestream op: http://www.ehftv.com
De officiële song voor dit toernooi staat op: https://fra2018.ehf-euro.com/about-ehf-euro/official-song/
De liveticker van alle Europese wedstrijden is te vinden op: http://ticker.ehf.eu/
Tickets - indien voorradig - zijn verkrijgbaar via: http://www.tickets.fra2018.ehf-euro.com
Meer info over dit EK 2018 op: https://fra2018.ehf-euro.com/home/