PROGRAMMA, LIVESTREAM: HET OVERZICHT 27 oktober tot en met 1 november
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 27 oktober t/m 1 november.
De CL-wedstrijden zijn, na gratis registratie, te volgen via www.ehftv.com/home
De wedstrijden in de Duitse competities (1e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Let op: vanaf dinsdagavond 29 september gelden nieuwe maatregelen m.b.t. het bezoeken van wedstrijden! Denk daarbij bijvoorbeeld aan registratie vooraf via de club en het dragen van een mondkapje.
Deze week ook de tweede voorronde in het nationale bekertoernooi bij de mannen, zie hiervoor het overzicht elders op onze website.
Dinsdag 27 oktober
18:30, Kopenhagen – Randers (Santander Cup, kwartfinale) rust 11-15 / eind 26-26 / 1e verlenging 30-30 / tweede verlenging 34-33, met Larissa Nusser (5 doelpunten) (Nyala Krullaars blessure)
20:30, Silkeborg-Voel – Nykobing (Santander Cup, kwartfinale), met Dione Housheer (10 treffers en 6 assists), Nikita van der Vliet (5 treffers)
18:45, GOG – Eurofarm Pelister (EL) 30-29
20:45, Ademar Leon – Fenix Toulouse (EL), 26-26 met Jef Lettens - stopt in de slotseconden een strafworp - (zonder Luc Steins, blessure); bekijk hier de ultieme redding van Jef Lettens via:
https://www.facebook.com/groups/117308588309327/permalink/4820149908025148/
20:45, Aon Fivers – Chekhovksie Medvedi (EL), 30-32
20:45, Kristianstad – Dinamo Bucuresti (EL), 31-22
20:45, Metalurg Skopje – Wisla Plock (EL) AFGELAST
Woensdag 28 oktober
17:00, Toulon – Metz (1 liga), 26-32 met Jessy Kramer, Charris Rozemalen via www.handvision.fr
18:15, Mosonmagyarovar – Györ (1 liga), AFGELAST Fodor Csenge en Viktoria Kristiansen (Györ) positief getest
18:30, Aarhus United – Odense (Santander Cup, kwartfinale) ruststand 6-19 / einstand 17-32, met Tess Wester (3/8), Nycke Groot 2/2) en Loïs Abbingh (2/6)
18:45, Paris Saint-Germain Handball - HC Vardar 1961 (CL) AFGELAST , positieve tests bij Vardar
18:45, THW Kiel - Telekom Veszprém HC, 31-31 (18-20)
18:45, RK Celje Pivovarna Laško - HC Motor (CL) 31-32
20:00, Besancon – Bourg de Peage (1 liga), AFGELAST met Kristy Zimmerman via www.handvision.fr
20:15, Fleury Loiret – Brest Bretagne (1 liga) AFGELAST
20:30, Nantes – Merignac (1 liga), AFGELAST met Sanne van Olphen via www.handvision.fr
20:30, Nice – Chambray Touraine (1 liga) AFGELAST
20:30, Viborg – Herning-Ikast (Santander Cup, kwartfinale), 27-28
20:30, Byasen - Frederikstad (NM Cup, kwartfinale) 22-23, met Annick Lipman
Donderdag 29 oktober
18:30, Dijon – Selestat (2 liga), 28-25
18:45, Barça - Aalborg Håndbold (CL), 42-33
18:45, MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt (CL) AFGELAST
19:00, Holstebro – Lemvig (1 liga) 30-23, zonder Kay Smits
19:00, Göppingen – TVB Lemgo (BL) 28-28, met Mark van den Beucken, Bobby Schagen (3), Dani Baijens (0)
Bobby Schagen neemt het met Lemgo op tegen Frisch Auf! Göppingen
19:00, Stuttgart – Leipzig (BL), 30-24
19:00, Ludwigshafen – Hannover-Burgdorf (BL), 27-27
20:45, FC Porto - Lomza Vive Kielce (CL), 32-32
20:45, HBC Nantes - HC PPD Zagreb (CL) AFGELAST
Vrijdag 30 oktober
18:30, Odense – Aarhus United (1 liga), 33-27 met Tess Wester (6/21), Nycke Groot 2/3), Loïs Abbingh 3/6)
19:00, Tønder – Nordsjaelland (2 liga) AFGELAST, met Lars Kooij
19:30, Bietigheim – BVB Dortmund (BL) 22-28, duel tussen nummers een en twee met Kelly Dulfer (1/6, Kelly Vollebregt (4/7), Inger Smits (4/9), Merel Freriks (6/7), Tessa van Zijl (0), Rinka Duijndam (-), Yara ten Holte (-) (Delaila Amega blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sg-bbm-bietigheim-vs-borussia-dortmund-4
19:30, Eintracht Hagen – SG Menden (3 liga) AFGELAST, met Jaap Beemsterboer
Zaterdag 31 oktober
14:00, Randers – Horsens (1 liga) 24-22 (8-14), met Claudia Rompen (-)
14:00, Viborg – Vendsyssel (1 liga) 37-19
15:00, Ajax Kopenhagen – Herning-Ikast (1 liga) 26-23
15:00, Nykobing – Skanderborg (1 liga) 38-24 (23-13), met Dione Housheer (1/1), Nikita van der Vliet (3/4)
16:00, GOG – Sonderjyske (1 liga) 35-27, met Alec Smit (1), Sonderjyske op plek 9, met 9 uit 11
16:00, Buxtehuder SV – Thüringer (BL), 20-19
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-thueringer-hc
17:00, Zwickau – Kirchhof (2 BL) 34-25, met Mariël Beugels, Iva van der Linden
17:00, Ivry – Montpeillier (Starligue) AFGELAST
17:15, PSG – Limoges (Starligue) 42-20
18:00, Esbjerg – Kopenhagen (1 liga) 29-20, met Larissa Nüsser (Estavana Polman, Nyala Krullaars blessure)
18:00, Hamburg – Hamm-Westfalen (2 BL) AFGELAST
18:00, Paris 92 – Nantes (1 liga) AFGELAST
18:30, Essen – Erlangen (BL) 20-26
18:45, Wuppertal – Rodertal (2 BL) 27-22
19:00, Göppingen – Bad Wildungen (BL) AFGELAST, met Maxime Struijs, Sabine Heusdens, Tessa Bremmer-Cocx (tr) / Jasmina Jankovic blessure
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-hsg-bad-wildungen-vipers-3
19:00, Mainz 05 – Metzingen (BL) 21-38, met Ellen Janssen / Tamara Haggerty, Bo van Wetering, Britt van der Baan
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-vs-tus-metzingen
19:00, Rosengarten – Halle-Neustadt (BL) 18-20, met Danique Boonkamp
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hl-buchholz-08-rosengarten-sv-union-halle-neustadt
19:00, Fenix Toulouse – Tremblay (Starligue) AFGELAST, met Jef Lettens (Luc Steins blessure)
19:30, Wilhelsmhavener - VfL Gummersbach (2 BL) AFGELAST (een speler van WHV positief getest, gasten waren al in Wilhelmshaven op vrijdagavond gearriveerd, 340 km heen, meteen 340 km terug)
19:30, SGSG Dragons – Tus Volmetal (3 liga) AFGELAST, met Mark Schmetz trainer
https://handball-deutschland.tv/handball-3-liga/3-liga-nord-west-sgsh-dragons-vs-tus-volmetal
Felle inzet van Zoë Sprengers (rechts) in het gewonnen duel bij Thüringer HC
19:30, Leverkusen – Blomberg-Lippe (BL) 26-27, met Annefleur Bruggeman, Zoë Sprengers / Isabelle Jongenelen, Myrthe Schoenaker
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-hsg-blomberg-lippe-4
19:30, Werder Bremen – Nürtingen (2 BL) 30-31, met Danique Trooster, Robert Nijdam (tr.)
19:30, Dormagen – N-Lübbecke (2 BL)25-25
19:30, Eisenach – Hüttenberg (2 BL), 20-24
19:30, Ferndorf – Furstenfeldbrück (2 BL) 30-29
19:30, Wilhelmshavener – VfL Gummersbach (2 BL), AFGELAST met Duncan Postel, Bartosz Konitz, Rutger ten Velde / Anel Mahmutefendic (ass. tr)
20:00, Herrenberg – Waiblingen (2 BL) 25-23
20:00, HSG Freiburg – Tus Lintfort (2 BL) 26-29
20:30, Bergischer HC – Flensburg Handewitt (BL) 25-30, met Jeffrey Boomhouwer (5) / Mark Bult (ass. tr)
20:30, Brest Bretagne – Besancon (1 liga), AFGELAST
Zondag 1 november
13:30, Rhein-Neckar Löwen – Balingen (BL) 36-27
16:00, Ketsch – Bensheim-Auerbach (BL) 26-29, met Helen van Beurden, Sarah Dekker (6/9), Sara van Gulik (8/10), Dionne Visser (0) / scheidsrechters Dinges (D) en Tobias Schmack (B)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-kurpfalz-baeren-vs-hsg-bensheim-auerbach
16:00, Saint Amand – Toulon (1 liga) 26-27, met Jessy Kramer (2/4), Charris Rozemalen (0)
16:00, Leipzig – Spreefüxxe Berlin (2 BL) 22-29, met Bo Dekker (1/2), (Lynn Molenaar, blessure)
16:00, Coburg 2000 – Magdeburg (BL), 26-28
16:00, Füchse Berlin – Wetzlar (BL), 35-28
16:00, THW Kiel – Minden (BL), 41-26
16:00, Melsungen – Nordhorn-Lingen (BL) 33-28, met Arjan Haenen (ass. tr) / Toon Leenders (0), Patrick Miedema (1), Bart Ravensbergen, Sander Visser (0) => Robert Weber 11 treffers voor NHL
16:30, VfL Oldenburg – Neckarsulmer SU (BL) 22-27, met Marloes Hoitzing (1/1) / Nathalie Hendrikse (2/5), Jill Kooij (5/9), Lynn Knippenborg (4/7), Anouk Nieuwenweg (5/8)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-vs-neckarsulmer-sport-union-2
17:00, Elbflorenz – Lübeck-Schwartau (2 BL) 24-25, met Ivar Stavast (2) / Niels Versteijnen (4)
17:00, Dessauer - Grosswallstadt (2 BL) 29-29, met Tom Jansen (3)
17:00, Chambray Touraine – Fleury Loiret (1 liga), AFGELAST
18:00, Byasen – Raelingen (1 liga) AFGELAST, met Annick Lipman