HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM 19 - 25 APRIL
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 19 t/m 25 april
ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND!
COMPETITIE: HANDBALNL League en HOOGSTE DIVISIE BELGIË, VIA LIVESTREAM THUISCLUB EN / OF HANDBALNL.TV EN SPORTBEAT.TV
- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home.
- Ook de WK-kwalificatieduels bij de vrouwen (returns) vindt u via deze link.
- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL en 2e BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball of via betaling voor livestream.
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Clubs kunnen de link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
- Duels in de Belgische competitie worden via livestream getoond op www.sportbeat.tv
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK 'UP TO DATE' TE HOUDEN!
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Maandag 19 april
Geen wedstrijden
Dinsdag 20 april
17:00, Wit-Rusland – Montenegro * (WK kwalificatie, eerste duel 23-29) 24-26
17:30, Duitsland – Portugal (WK kwalificatie, eerste duel 32-27) 34-23 / coach Henk Groener voor tweede keer met Duitsland na 2019 naar WK
18:00, Polen – Oostenrijk * (WK kwalificatie, eerste duel 29-29) 26-29 / Kudlacz 6, Frey 10, Kovacs 6, Pandza 4 / het laatste WK eindtoernooi was in 2009
18:00, Hamburg – Aue (2 BL) 28-24
18:30, Rusland * – Turkije (WK kwalificatie, eerste duel 35-23) 45-24
18:45, Magdeburg * – Kristianstad (EL, kwartfinale, eerste duel 34-28) 39-31
18:45, Rhein Neckar Löwen * – Medvedi (EL, kwartfinale, eerste duel 32-33) 37-27
19:00, VOC – Volendam (regiocompetitie) 30-21 (rust 12-9)
19:00, Cesson – Chambery Savoie (Starligue) 21-26
19:00, Pontault – Saran (Proligue) AFGELAST, met Tom Robyns (nummer 2 (20-32) tegen nummer 1 (21-35)
20:00, Toulouse – PSG (Starligue) 28-40 (13-20), met Jef Lettens (30'- 6/27 stops, collega Almeida 30' - 1/21 stops) / Luc Steins (0/1 plus 6 assists) - speelde tegen zijn oude ploeg
https://www.youtube.com/watch?v=LOyUfR3X-h4
20:15, Zwitserland – Tsjechië * (WK kwalificatie, eerste duel 27-27) 22-28 / 15 (!) doelpunten van Jerabkova
20:45, Füchse Berlin *– Montpellier (EL, kwartfinale, eerste duel 29-32) 31-23
20:45, Wisla Plock * – GOG (EL, kwartfinale, eerste duel 27-30) (rust 13-13) 31-26 / naar EL FINAL4 in Mannheim (22/23 mei): Magdeburg, Rhein Neckar Löwen, Wisla Plock, Füchse Berlin
handbalshop.be
Woensdag 21 april
16:00, Erdi – Györ (1 liga) 26-38
17:00, Noord-Macedonië – Roemenië * (WK kwalificatie, eerste duel 22-33) 20-35
18:00, Servië * – Slowakije (WK kwalificatie, eerste duel 26-19) 32-25
18:00, Nimes – Dunkerque (Starligue) 29-29
https://www.youtube.com/watch?v=yPAKdoF_NUo
18:10, Zweden * – Oekraïne (WK kwalificatie, eerste duel 28-14) 22-26
18:30, Kolding – Sonderjyske (kampioensgroep) 32-29, met Alec Smit (5) / Stand: 1. GOG (2-6); 2. Bjerringbro (2-3); 3. Sonderjyske (3-2); 4. Kolding (3-2)
19:00, Gummersbach – Rimpar (2 BL) 33-23, met assistent Anel Mahmutefendic
19:30, Dorrmagen – Ferndorf (2 BL) 26-26
20:30, Holstebro – Aalborg (kampioensgroep) 26-30, met Kay (5) en Jorn Smits (0) / Stand: 1. Aalborg (3-6); 2. Holstebro (3-5); 3. Skanderborg (2-2); 4. Skjern (2-0)
20:30, St. Raphaël – Nantes (Starligue) 26-28
21:45, IJsland – Slovenië * (WK kwalificatie, eerste duel 14-24) 21-21
Donderdag 22 april
19:00, Balingen – Essen (BL) 31-28
19:00, Flensburg – Ludwigshafen (BL) 35-29, met assistent Mark Bult
19:00, Hannover-B – Wetzlar (BL) 25-24
19:00, Melsungen – Kiel (BL) 26-32, met assistent Arjan Haenen
19:00, Nordhorn-Lingen – Minden (BL) 20-22, met Bart Ravensbergen (42'- 10 stops = 44%), Toon Leenders (0), Patrick Miedema (2/3), Sander Visser (1/1) / Stand onderin: 14. Hannover (25-20); 15. Minden (26-18); 16. Balingen (27-17); 17. Ludwigshafen (26-13); 18. Nordhorn (27-13); 19. Essen (26-11); 20. Coburg (25-8) / nog 11 duels voor Nordhorn: 25 april: Nordhorn-Wetzlar; 8 mei: Nordhorn-Coburg; 13 mei: Wetzlar-Nordhorn; 16 mei: Ludwigshafen-Nordhorn; 26 mei: Nordhorn-Hannover
19:15, Bern - Kadetten Schaffhausen (halve finale beker) 20-27 / finale tussen Kriens en Kadetten Schaffhausen, de nieuwe ploeg van Ephrahim Jerry
20:00, Ivry - Limoges (Starligue) 28-28, met Simon Ooms
https://www.youtube.com/watch?v=D-wc4AM2t6U
Vrijdag 23 april
19:00, Aue – Konstanz (2 BL) 27-27
20:00, Chambery - Istres (Starligue) 30-21
20:15, Gwardia Opole – Zabrze (Superliga) 20-29, met Iso Sluijters
Zaterdag 24 april
14:00, Gorenje – AEK Athene (EC, halve finale, eerste duel 24-26) 31-31, AEK naar finale, tegen Ystads
14:00, Lemvig – Mors (degradatiegroep) 34-38
14:00, EH Aalborg – Sonderjyske (promotieduel, eerste wedstrijd) 23-26 met Jesse van de Polder
14:00, Kopenhagen - Esbjerg (kampioensgroep), 25-33, met Larissa Nüsser / zonder Estavana Polman
14:30, Silkeborg - Herning-Ikast (kampioensgroep) 27-37
14:30, Ribe-Esbjerg – Fredericia (degradatiegroep) 29-31
15:00, Ystads *– Famagusta (EC, halve finale, eerste duel 24-26) 26-22 / Ystads naar finale, tegen AEK Athene
15:00, Skanderborg – Holstebro (degradatiegroep) 21-20
15:10, Nykobing – Odense (kampioensgroep) 25-32, met Dione Housheer, Nikita van der Vliet / Tess Wester, Loïs Abbingh, Nycke Groot
15:30, Tongeren - Visé (kampioensgroep) 20-20 (10-6), livestream via sportbeat.tv
https://www.facebook.com/1643858032537402/posts/3000484116874780/?d=n
16:00, Mainz 05 – Oldenburg (BL) 24-29, met Ellen Janssen / Marloes Hoitzing
16:00, Györ - Siofok (1 liga) 44-24
16:00, Szombathelyi - Ferencvaros (1 liga) 22-42, met Angela Malestein
16:30, LIONS – Hurry Up (HandbalNL League) 39-26
https://livestream.com/limburglions/events/9636002
18:00, Nantes * 30-28- Nice (halve finale beker) / 33-27 / andere halve finale Metz - Brest Bretagne
18:00, Montpellier – Tremblay (Starligue) 34-22
18:00, Nimes – Cesson (Starligue) 29-27
18:00, Aarhus United – Viborg (kampioensgroep) 23-29
18:00, Gummersbach – Ferndorf (2 BL) 30-28, met Anel Mahmutefendic
18:00, Thüringer – Neckarsulmer (BL) AFGELAST, met Nathalie Hendrikse, Jill Kooij, Lynn Knippenborg, Anouk Nieuwenweg / verplaatst naar woensdag 28 april, 19:30 uur
18:00, MTK Budapest - Erdi (1 liga) 33-33
18:00, Vaci - Bekescsabai (1 liga) 41-28
18:30, Lemgo – Rhein Neckar Löwen (BL) 28-34, met Dani Baijens, Bobby Schagen, Niko Blaauw, Mark van den Beucken
18:45, Wuppertal – Lintfort (2 BL) 22-21, met Maxime Drent
19:00, VOC – SEW (regiocompetitie) 27-17
19:00, Handbal Venlo – Vlug en Lenig (regiocompetitie) 38-16
YouTube: Cabooter Handbal Venlo TV
19:00, Volendam – Quintus (regiocompetitie) 24-35
https://www.youtube.com/watch?v=HcW-bmaMtUc
19:00, Aalsmeer – Bevo (HandbalNL League) 35-33
https://www.youtube.com/watch?v=Dn93AlHNKUE
19:00, Volendam – Quintus (HandbalNL League b.c.) 31-22
https://www.youtube.com/watch?v=xl5pP7lw6w0
19:00, Bad Wildungen – Dortmund (BL) AFGELAST , met Maxime Struijs, Sabine Heusdens, coach Tessa Bremmer / Kelly Dulfer, Inger Smits, Merel Freriks, Laura van der Heijden, Kelly Vollebregt, Tessa van Zijl, Yara ten Holte, Rinka Duijndam
19:00, Bietigheim – Rosengarten (BL) 34-20, met Danick Snelder
19:00, Göppingen – Leverkusen (BL) AFGELAST, met Zoë Sprengers, Annefleur Bruggeman
19:00, Emsdetten – Elbflorenz (2 BL) AFGELAST, met Robin Jansen, coach Peter Portengen / Ivar Stavast
19:00, HSG Krefeld - VfL Pullingen (promotiecompetitie van 3e naar 2e BL), met Robin Schoenaker (2)
19:15, Hamm-Westfalen – Bietigheim (2 BL) AFGELAST
19:30, Nürtingen – Werder Bremen (2 BL) AFGELAST, met Danique Trooster, coach Robert Nijdam
19:30, Fürstenfeldbrück – N-Lübbecke (2 BL) 21-22
19:30, Hüttenberg – Hamburg (2 BL) AFGELAST
19:30, Wilhelmshavener – Eisenach (2 BL) AFGELAST, met Bartosz Konitz, Duncan Postel, Rutger ten Velde
20:00, VZV – Kwiek (regiocompetitie) 36-29 / Via Youtube kanaal VZV Handbal
20:00, Metz – Brest Bretagne (halve finale beker) 23-29, met Ailly Luciano, Debbie Bont, Yvette Broch, coach Mayonnade / andere halve finale Nantes - Nice
Metz: 23 keer kampioen, 9 keer beker, 8 keer beker van de liga, eenmaal deelname DELO FINAL4 (2019) - vierde plaats
20:15, Sporting Pelt - Bocholt (kampioensgroep) 30-31, livestream via sportbeat.tv.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=xHWdEiZVmAQ
20:15, Hasselt - Atomix (oefenwedstrijd)
handbalshop.be
20:30, Füchse Berlin – Coburg (BL) AGELAST
20:30, Stuttgart – Göppingen (BL) 28-26
20:30, Toulouse – St.Raphaël (Starligue) 32-27, met Jef Lettens
20:30, WHC/Hercules – Houten (regiocompetitie) 27-30 (rust 14-16)
21:00, Volendam 2 – Havas (regiocompetitie) 32-23
http://ttps://www.youtube.com/watch?v=vdNl8jAbwvw
Zondag 25 april
12:35, Aalsmeer 2 – Hellas (regiocompetitie) 27-24
13:30, Melsungen – Flensburg (BL) 30-32, met assistent Arjan Haenen / assistent Mark Bult
14:00, Randers – Horsens (degradatiegroep) 26-25, met Claudia Rompen / Stand: 1. ajax (3-8); 2. Randers (4-5); 3. Skanderborg (3-4); 4. Holstebro 3-4); 5. Horsens (3-1)
15:00, DVSC - Dunaujvarosi (1 liga) 35-26
16:00, Blomberg-Lippe – Halle-Neustadt (BL) 31-22
16:00, Ketsch – Buxtehuder (BL) AFGELAST
16:00, Erlangen – Magdeburg (BL) 30-28
16:00, Essen – Kiel (BL) 27-31
16:00, Leipzig -, Bergischer (BL) AFGELAST, met Jeffrey Boomhouwer
16:00, Nordhorn-Lingen – Wetzlar (BL) 29-30, met Bart Revensbegen, Toon Leenders (0), Patrick Miedema (0), Sander Visser(0)
17:00, Dunkerque – Chartres (Starligue) 28-29
17:00, Ivry – Aix (Starligue) 23-22, met Simon Ooms
17:00, PSG – Nantes (Starligue) 24-25, met Luc Steins / verrassend! eerste competitienederlaag PSG na 23 duels
18:00, Skanderborg – Skjern (kampioensgroep) 27-29
18:00, Mosonmagyarovar - Kisvardai (1 liga) 27-19
20:00, Bjerringbro – GOG (kampioensgroep) 34-34