HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 22 - 28 februari
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 22 t/m 28 februari.
ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND: GEEN COMPETITIEHANDBAL! HANDBALNL LEAGUE (MANNEN) START 6/7 MAART.
WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!
- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European League en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home
- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Maandag 22 februari
19:00, Beskiktas – Montpellier (EL) 26-36
20:00, Kopenhagen – Esbjerg (1 liga) 27-29, met Larissa Nüsser (4/8 en 5 assists), Anette Hanssen tekende voor 7 doelpunten / koploper Esbjerg door het oog van de naald; 7-8 was laatste achterstand, daarna domineerde Kopenhagen tot 22-22; 27-27 was de laatste gelijke stand, op ruim één minuut van het einde; voor Esbjerg namen Mette Tranborg, Nerea Pena en Marit Frafjord elk 6 treffers voor hun rekening; nog drie wedstrijden en dan beginnen de play offs met acht ploegen.
Dinsdag 23 februari
17:00, Silkeborg – Holstebro (1 liga) 27-25
17:30, CSM Bucuresti – Cisnadei (Liga Nationaal) 31-25, met Martine Smeets
18:30, Aarhus United – Odense (1 liga) 18-22, met Tess Wester (11/29 = 38%), Loïs Abbingh (4/8 + 3 assists), Nycke Groot (1/5 + 1 assist)
18:45, PSG – Kielce (CL) 37-26, met Luc Steins topscorer PSG (6/7) / waarnemer Klaus-Dieter Convents
18:45, GOG – Trebnje (EL) 32-31
18:45, Magdeburg – Alingsas (EL) 36-21
18:45, Nexe – CSKA Moskou (EL) 32-31
18:45, Nimes – Dinamo Bucuresti (EL) 32-29
18:45, Tatabanya – Kadetten (EL) 30-32
20:00, Rimpar – Dormagen (2 BL) 25-19
20:15, Strassbourg – Massy Essonne (Pro Ligue) AFGELAST
20:45, Kiel – Aalborg (CL) 28-26
20:45, Nantes – PPD Zagreb (CL) 30-28
20:45, Ademar Leon – Wisla Plock (EL) 32-27
20:45, Aon Fivers – Metalurg Skopje (EL) 45-30
20:45, Sporting – Kristianstad (EL) 27-26
Woensdag 24 februari
16:00, Erdi – Siofok (1 liga) 32-37
17:00, Toulouse – Medvedi (EL) 29-32, met Jef Lettens (4/18, collega Oliveira de Almelda 8/16, topscorer Toulouse Nemanja Ilic (10/12)
17:00, Trebnje – GOG (EL) 27-30
18:00, Kisvardai – Boglar Akademia (1 liga) 29-27
18:00, Vaci – DSVC (1 liga) 32-28
18:30, Mosonmagyarovar – Györ (1 liga) (rust 11-22) 20-33
18:30, MTK Budapest – Ferencvaros (1 liga) 25-34, met Angela Malestein
18:30, Lemvig – Ringsted (1 liga) 27-23
18:30, Horsens – Randers (1 liga) 24-29, met Claudia Rompen (niet gespeeld)
18:45, Elverum – Vardar Skopje (CL) 32-35
18:45, Meshkov Brest – Porto (CL) AFGELAST
18:45, Nimes – Füchse Berlin (EL) 22-24
19:00, Herning-Ikast – Ajax Kopenhagen (1 liga) 27-23
19:00, Chambray Touraine – Brest Bretagne (kwartfinale beker) 31-32
19:00, Merignac – Nice (kwartfinale beker) 28-30 na penalty's / 13-14, 15-14 - 28-28 / penalty's 0-2, met Sanne van Olphen
19:30, Skanderborg – Nykobing (1 liga) 27-35, met Dione Housheer (niet gespeeld), Nikita van der Vliet (foto) (3/4 en 1 assist)
19:30, Vendyssel - Viborg (1 liga) 24-30
19:30, Elbflorenz – Aue (2 BL) 21-29, met Ivar Stavast
20:00, Metz – Paris 92 (kwartfinale beker), 30-22 live via Facebookpagina Metz Handball
20:15, Fleury Loiret – Nantes (kwartfinale beker) AFGELAST
20:30, Holstebro – Skjern (1 liga) 38-30, met Kay (7) en Jorn Smits (0)
20:45, Celje – Barcelona (CL) 29-32
Donderdag 25 februari
17:00, Motor – Aalborg (CL) 27-29
18:00, Aix – Chartres (Starligue) 24-25
18:45, Nantes – Kiel (CL) 24-24
18:45, Szeged – Kielce (CL) 26-30
19:00, Coburg 200 – Minden (BL) 24-28
19:00, Hannover-Burgdorf – Melsungen (BL) 31-23, met assistent Arjan Haenen / Melsungen op 11, met 17 uit 14
19:00, Magdeburg – Essen (BL) 34-28
19:00, Wetzlar – Erlangen (BL) 28-28
19:30, Göppingen – Mainz 05 (BL) 34-24, met Ellen Janssen
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-frisch-auf-goeppingen-vs-1-fsv-mainz-05
20:00, Sonderjyske – Skanderborg (1 liga) 27-28, met Alec Smit (0)
20:45, Flensburg – PSG (CL) 28-27, met assistent Mark Bult / Luc Steins (4)
20:45, PPD Zagreb – Veszprem (CL) 28-35
Vrijdag 26 februari
15:00, CSM Focsani – CSM Bucuresti (Liga Nationaal) 23-24, met Martine Smeets
17:00, Metzingen – Dortmund (BL) , met Tamara Haggerty (3/4), Bo van Wetering (3/5), Britt van der Baan (0/0) / Kelly Dulfer (3/6), Rinka Duijndam (8'- 2 stops), Inger Smits (7/9), Merel Freriks (4/6), Yara ten Holte (n.g.), Kelly Vollebregt (2/3), Tessa van Zijl (3/4), Laura van der Heijden (6/8)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-borussia-dortmund-5
17:00, Toulon - Saint Amand (degradatiegroep), 28-24
18:00, Tremblay – Limoges (Starligue) 30-29
18:30, Kolding – Aarhus (1 liga) 32-27
18:30, Ribe-Esbjerg – GOG (1 liga) 28-28
18:30, Odense – Kopenhagen (1 liga) 32-27, met Tess Wester (60'- 16/38 stops = 42% + 1 doelpunt), Loïs Abbingh (9/13 + 8 assists), Nycke Groot (7/7 + 2 assists) / Larissa Nüsser (2/3 + 4 assists)
https://www.facebook.com/watch/?v=211069647426632
18:55, Leverkusen – Buxtehuder (BL) 20-20, met Zoë Sprengers (4/8), Annefleur Bruggeman (0/2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-buxtehuder-sv-6
19:00, Blomberg-Lippe – Thüringer (BL) 31-29, Isabelle Jongelen (0/0), Myrthe Schoenaker (n.g.)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-vs-thueringer-hc-3
19:00, Boden – Önnereds (SHE) 20-22, met Kalia Klomp / Boden degradeert
19:00, Dijon - Plan de Cuques (degradatiegroep), 25-30
19:15, Hamm-Westfalen – Wilhelmshavener (2 BL) 31-32, met Duncan Postel (0/0), Rutger ten Velde (0/), Bartosz Konitz (5/9)
19:30, Bad Wildungen – Bensheim-Auerbach (BL) 32-33, met Maxime Struijs (6/10), Sabine Heusdens (0/1), Miranda Schmidt-Robben (0/0), coach Tessa Bremmer / Helen van Beurden (54'- 9 stops),) Sarah Dekker (4/4), Sarah van Gulik (5/6), Dionne Visser (2/2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hsg-hbf-bad-wildungen-bensheim-auerbach
19:30, Bietigheim – Ketsch (BL) 43-22, met Danick Snelder (n.g.)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sg-bbm-bietigheim-vs-kurpfalz-baeren
19:30, Neckarsulmer – Halle-Neustadt (BL) 35-30, met Nathalie Hendrikse (7/10), Jill Kooij (3/3), Lynn Knippenborg (4/7), Anouk Nieuwenweg (1/2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-sv-union-halle-neustadt
19:30, Dormagen – Bietigheim (2 BL) 33-27
19:30, Fürstenfeldbruck – Gummersbach (2 BL) 32-25, met assistent Anel Mahmutefendic
19:30, Grosswalsstadt – Emsdetten (2 BL) 39-38, met Tom Jansen (10/12) / Robin Jansen (7/13), coach Peter Portengen
19:30, Hüttenberg – Rimpar (2 BL) 23-22
19:30, Lübeck-Schwartau – Dessauer (2 BL) 32-27, met Niels Versteijnen (6/8)
19:30, N-Lübbecke – Eisenach (2 BL) 31-28
20:00, Konstanz – Hamburg (2 BL) 29-40
20:00, St. Raphaël – Cesson (Starligue) 27-25
20:45, Sporting – Dinamo Bucuresti (EL) 31-32
Zaterdag 27 februari
13:00, Buducnost - Krim Mercator 21-21 (oefenduel, voorbereiding Krim op CL-duel tegen CSKA en Buducnost tegen FTC), met Harma van Kreij
13:00, Zabrze – Wisla Plock (Superliga) 18-27, met Iso Sluijters / nummer 4 (14-30) tegen 3 (12-30)
14:00, Tønder – Otterup (2 liga) 30-30, met Lars Kooij (archieffoto) (6/6)
14:00, Ajax Kopenhagen – Silkeborg (1 liga) 31-20
14:00, Esbjerg – Vendsyssel (1 liga) 39-22
14:00, Randers – Viborg (1 liga) 26-29
16:00, Aalsmeer - Hurry Up (oefenwedstrijd) 36-35
16:10, Aalborg – Bjerringbro-Silkeborg 31-34 (1 liga), nummer 2 tegen nummer 1
16:30, LIONS - Bevo (oefenduel), 25-26 (11-14) / geen publiek / topscorers LIONS: Lino Janssen (3), Joao Ramos (3) / topscorers Bevo: Niek Jordens (6), Kobe Serras (5), Jeroen van den Beicken (5)
https://livestream.com/limburglions
17:00, Medvedi – Ademar Leon (EL) 34-35
17:30, Lintfort – Kirchhof (2 BL) 37-19, met Mariël Beugels (2/7), Iva van der Linden (0/1)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-sg-09-kirchhof
18:00, Besancon – Brest Bretagne (promotiegroep) 25-24
18:00, Nantes – Chambray Touraine (promotiegroep), verplaatst naar 10 maart
18:00, Nice – Metz (promotiegroep) AFGELAST, met Ailly Luciano, Debbie Bont, Yvette broch, coach Mayonnade
18:00, Paris 92 – Bourg de Peage (promotiegroep) AFGELAST, met Kristy Zimmerman
18:00, Merignac – Fleury Loiret (degradatiegroep) 23-26, met Sanne van Olphen
PROMOTIEGROEP:
1. Brest (14-37); 2. Metz (13-37); 3. Nantes (13-31); 4. Besancon (14-31); 5. Paris 92 (13-30); 6. Nice (13-29); ; 7. Chambery Touraine (13-28); 8. Bourg de Peage (13-26). De nummers 1 en 2 spelen play offs om de landstitel.
DEGRADATIEGROEP:
9. Fleury Loiret (14-23); 10. Touloun (13-21); 11.Saint Amand (13-20); 12. Dijon (13-20); 13. Merignac (14-18); 14. Plan de Cuques (13-17). De nummer 14 degradeert.
18:00, Freiburg – Nord Harrislee (2 BL) 22-26
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsg-freiburg-tsv-nord-harrislee
18:00, Siofok – Ferencvaros (1 liga) 20-38, met Angela Malestein / nummer 3 (15-22) tegen nummer 4 (11-20)
18:30, VZV - VOC (oefenwedstrijd) 28-24
18:15, Solingen – Herrenberg (2 BL) 24-28
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hsv-solingen-graefrath-76-sg-h2ku-herrenberg
18:45, Wuppertal – Waiblingen (2 BL) 25-30
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tvb-wuppertal-vfl-waiblingen
19:00, Celje – Ljubljana (1e liga) AFGELAST, met Harma van Kreij (nummer 4 tegen nummer 1)
19:00, Leipzig – Nürtingen (2 BL) 26-26
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-hc-leipzig-tg-nuertingen
19:00, Nimes – Dunkerque (Starligue) AFGELAST
19:30, Füchse Berlin – Rodertal (2 BL) 27-26, met Bo Dekker (1/2), debuut Fem Boeters (3/3)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-hc-roedertal
19:30, Werder Bremen – Zwickau (2 BL) 24-27, met Danique Trooster (42'- 4 stops), coach Robert Nijdam
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-sv-werder-bremen-bsv-sachsen-zwickau
Zondag 28 februari
13:30, Kiel – Füchse Berlin (BL) 32-26
15:00, Istres – PSG (Starligue) 22-32, met Luc Steins (0/1), Mikkel Hansen (7/12), Dainis Kristopans (5/8), Kamil Syprzak (5/8) / dinsdag 2 maart 18:45 CL Elverum - PSG; donderdag 4 maart 20:45 CL PSG - Szeged
vanaf 14.55 uur op Youtube (LNHTV) & Facebook Istres
15:00, Horsens – Skandeborg (1 liga) 25-20, met Claudia Rompen (niet gespeeld) - nummer 12 tegen 13 / zesde winst plus een draw voor Horsens / play offs in degradatiegroep met vijf ploegen blijft
15:00, Rodovre – EH Aalborg (1 divisie) 26-35, met Jesse van de Polder / EH Aalborg op plek 2, nacompetitie voor promotie
15:00, Aue – Ferndorf (2 BL) 26-26
15:00, Thüringer – Oldenburg (BL) 27-22, met Marloes Hoitzing (2/3)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-vs-vfl-oldenburg-4
15:00, Mosonmagyarovar – DVSC (1 liga) 24-28
16:00, Bad Wildungen – Leverkusen (BL) 31-26, met met Maxime Struijs (6/8 plus 6 assists), Sabine Heusdens (0/0), coach Tessa Bremmer / Zoë Sprengers (5/8) , Annefleur Bruggeman (3/7 plus 2 assists)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-vs-tsv-bayer-04-leverkusen
16:00, Bensheim-Auerbach – Buxtehuder (BL) 31-31, met Helen van Beurden (17'- 3 stops), Sarah Dekker (2/2), Sarah van Gulik (7/8 plus 1 assist), Dionne Visser (1/2)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-buxtehuder-sv
16:00, Blomberg-Lippe – Rosengarten (BL) 28-28, met Isabelle Jongenelen (0/3), Myrthe Schoenaker (niet gespeeld)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-blomberg-lippe-hl-buchholz-08-rosengarten
16:00, Dortmund – Göppingen (BL) 37-28, met Kelly Dulfer (1/2 plus 3 assists), Rinka Duijndam (10'- 2 stops), Inger Smits (3/4 plus 5 assists), Merel Freriks (3/4 plus 1 assist), Yara ten Holte (13'- 1 stop), Kelly Vollebregt (6/6), Tessa van Zijl (1/2 plus 1 assist), Laura van der Heijden (6/7)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-frisch-goeppingen
16:00, Halle-Neustadt – Bietigheim (BL) 17-29, met Danick Snelder (niet gespeeld)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sv-union-halle-neustadt-vs-sg-bbm-bietigheim-2
16:00, Neckarsulmer – Mainz 05 (BL) 34-29, met Nathalie Hendrikse (6/12 plus 1 assist), Jill Kooij (0/1), Lynn Knippenborg (6/9 plus 6 assists), Anouk Nieuwenweg (2/4) / Ellen Janssen
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-1-fsv-mainz-05
16:00, Holstebro – Aarhus United (1 liga) 24-29
16:00, Bergischer – Lemgo (BL) 33-26, met Jeffrey Boomhouwer (0/0) / Dani Baijens (6/7), Bobby Schagen (0/2), Niko Blaauw (0/1), Mark van den Beucken (niet gespeeld)
16:00, Erlangen – Nordhorn-Lingen (BL) 35-29, met Bart Ravensbergen (26'), Toon Leenders (0/0), Patrick Miedema (4/5 plus 3 assists), Sander Visser (0/0)
16:00, Melsungen – Magdeburg (BL) 24-27, met assistent Arjan Haenen
16:00, Minden – Rhein Neckar Löwen (BL) 26-26
17:00, Ivry – Nantes (Starlique) 24-25, met Simon Ooms
https://www.lnh.fr/lidl-starligue/live/voir?channel=71
17:00, Toulouse – Chambery Savoie (Starligue) 25-26, met Jef Lettens
https://www.lnh.fr/lidl-starligue/live/voir?channel=29
17:00, Metzingen – Ketsch (BL) 37-24, met Tamara Haggerty (1/1), Bo van Wetering (3/3), Britt van der Baan (4/5 plus 1 assist)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tus-metzingen-vs-kurpfalz-baeren
18:00, Szeged – Flensburg (CL) AFGELAST, met assistent Mark Bult
18:00, Alba Fehervar – MTK Budapest (1 liga) 29-30
18:00, Kisvardai – Györ (1 liga) 12-38, te volgen via Facebook Kisvardai