HANDBALPROGRAMMA, UITSLAGEN, LIVESTREAM: 26 - 31 januari
Ook dit seizoen proberen we op deze plek weer zoveel mogelijk een volledig overzicht van het meest interessante handbalprogramma te geven en wedstrijden die via livestream zijn te volgen.
Hieronder het overzicht van 11 t/m 18 januari.
ER ZIJN MAATREGELEN GENOMEN IN ZOWEL BELGIË ALS NEDERLAND, DUS OOK AFGELASTE DUELS. WE PROBEREN HET OVERZICHT ZO GOED ALS MOGELIJK UP TO DATE TE HOUDEN!
- De CL-wedstrijden en wedstrijden in de European Leagu en European Cup zijn, na gratis registratie, via livestream te volgen via www.ehftv.com/home
- De wedstrijden in de Duitse competities (1e en 2e BL vrouwen) worden uitgezonden door www.sportdeutschland.tv; wedstrijden in de BL mannen alleen via https://sport.sky.de/handball
- Via www.handbalnl.tv kunt u wedstrijden in de BENE-League, HandbalNL-League en eredivisie volgen.
- Ook andere clubs kunnen hun link van hun thuiswedstrijd doorgeven via: redactie@handbalstartpunt.nl
Een groot aantal club organiseert een livestream via You Tube op hun Facebookpagina.
In de Franse competitie is een groot aantal duels via livestream te volgen, kijk voor het overzicht op:
https://www.lnh.fr/lnh/calendrier
Duels uit de Portugese competitie kunt u volgen via:
https://livestream.com/andeboltv
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de opgegeven link.
Dinsdag 26 januari
Geen wedstrijden
Woensdag 27 januari
17:30, Denemarken – Egypte (1/4 finale WK) 28-28 / 35-35 / 4-3 na strafworpen
17:30, CSM Bucuresti – Bistrita (liga nationaal) 28-23, met Martine Smeets
18:00, Nice – Plan de Cuques (1 liga) 28-25
18:00, Toulon – Nantes (1 liga) 27-29, zonder Jessy Kramer en Charris Rozemalen
18:30, Kopenhagen – Silkeborg (1 liga) 22-27, met Larissa Nüsser (3/8 en 4 assists)
18:30, Esbjerg – Horsens (1 liga) 31-20, zonder Estavana Polman / met Claudia Rompen - niet gespeeld (vandaag 24e verjaardag)
18:30, Holstebro - Ajax Kopenhagen (1 liga) 32-25
18:30, Odense – Nykobing (1 liga) 33-30, met Tess Wester (stopt 2/5 strafworpen), Nycke Groot (1/3 en 3 assists), Loïs Abbingh (6/11 en 4 assists) / zonder Dione Housheer, Nikita van der Vliet (1/2)
https://www.facebook.com/watch/?v=402767730986333
18:30, Randers – Aarhus United (1 liga) 18-18
19:00, Viborg – Skanderborg (1 liga) 41-19
19:30, Vendyssel – Herning-Ikast (1 liga) 22-27
19:30, Leverkusen – Dortmund (BL) 21-27, met Zoë Sprengers (4/6), Annefleur Bruggeman (0/2) / Inger Smits (5/7), Kelly Dulfer (3/5), Merel Freriks (3/5), Tessa van Zijl (2/3), Laura van der Heijden (0/0), Kelly Vollebregt (0/1); Yara ten Holte (54'- 13 stops), Rinka Duijndam (halve minuut - 1 stop).
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-tsv-bayer-04-leverkusen-vs-borussia-dortmund-4
19:30, Neckarsulmer – Thüringer (BL) 38-32
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-vs-thueringer-hc-3
20:00, Bourg de Peage – Brest Bretagne (1 liga) 26-29, met Kristy Zimmerman (46' - 9/31 stops)
20:00, Chambray-Touraine – Metz (1 liga), 23-29 met Debbie Bont (29'- 0/0), Ailly Luciano (26'- 3/3), zonder Yvette Broch live via Facebookpagina Chambray-Touraine
20:00, Merignac – Dijon (1 liga) 23-26, met Sanne van Olphen (2/7)
20:00, Saint Amand – Besancon (1 liga) 21-28
20:15, Fleury-Loiret – Paris 92 (1 liga) 23-25
20:30, Spanje - Noorwegen (1/4 finale WK) 31-26
20:30, Frankrijk - Hongarije (1/4 finale WK) 30-30 / 35-32 na verlenging
20:30, Zweden - Qatar (1/4 finale WK) 35-23
Donderdag 28 januari
Geen wedstrijden
Vrijdag 29 januari
11:00, Ferencvaros – Boglar Akademia (1 liga) 39-25
17:30, Frankrijk - Zweden (halve finale WK) 26-32, via You Tube kanaal IHF
19:00, Buducnost – Györ (CL) 21=26
19:00, Boden – Skara (1 liga) 24-30, met Kalia Klomp / Skara nummer 3 (22 uit 16), Boden 12e en laatste met 3 uit 16
20:30, Spanje - Denemarken (halve finale WK) 33-35, via You Tube kanaal IHF
Zaterdag 30 januari
14:00, EH Aalborg – DHG (2 liga) 31-30, met Jesse van de Polder
14:00, Tønder – Grindsted (2 liga) , met Lars Kooij (2)
https://www.facebook.com/308048989327949/videos/3831046496917450/
14:00, Aarhus United – Kopenhagen (1 liga) 18-21, met Larissa Nüsser (5/9 en 4 assists)
14:15, Vaci - Dunaujvarosi (1 liga) 34-29
14:30, Horsens – Odense (1 liga) 24-27, met Claudia Rompen (0/1) / Loïs Abbingh (7/10 en 4 benutte strafworpen), Nycke Groot (2/2 en 1 assist), Tess Wester (2/7), Althea Rheinhard (8/27)
14:30, Nykobing – Holstebro (1 liga) 27-29 (16-12), zonder Dione Housheer, Nikita van der Vliet (3)
https://www.facebook.com/132578373462312/videos/451569189283628/
15:00, Ajax Kopenhagen – Randers (1 liga) 32-24
15:00, Skanderborg – Esbjerg (1 liga) 12-35 (4-17)
16:10, Herning-Ikast – Viborg (1 liga) 28-21
16:30, Blomberg-Lippe – Buxtehuder (1/4 finale beker) 27-20 (14-7)
17:30, Nord Harrislee – Waiblingen (2 BL) 25-19
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-tsv-nord-harrislee-vfl-waiblingen
17:30, Tus Lintfort – Solingen (2 BL) 25-24
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-lintfort-hsv-solingen-graefrath-76
18:00, Bensheim-Auerbach – Göppingen (BL) 30-24, met Sarah van Gulik (7/10), Sarah Dekker (1/3), Helen van Beurden (22'- 2 stops)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bensheim-auerbach-vs-frisch-auf-goeppingen-2
18:00, Thüringer – Metzingen (1/4 finale beker) 32-35
18:00, Alba Fehervar – Siofok (1 liga) 30-45
18:00, Kisvardai – Erdi (1 liga) 21-22
18:30, Rödertal – Herrenberg (2 BL) 24-24
https://handball-deutschland.tv/handball/hbf-hc-roedertal-sg-h2ku-herrenberg
19:00, Bad Wildungen – Neckarsulmer (BL) 31-35, met Miranda Schmidt-Robben (4/9), Maxime Striujs (6/7), Sabine Heusdens (0/) / Lynn Knippenborg (7/12), Anouk Nieuwenweg (4/5), Jill Kooij (3/4), Nathalie Hendrikse (2/5)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-hsg-bad-wildungen-vipers-neckarsulmer-sport-union
19:00, Halle-Neustadt – Oldenburg (BL) 20-22, met Marloes Hoitzing (3/5)
19:30, Dortmund – Mainz 05 (BL) 38-23, met Merel Freriks (5/8), Inger Smits (3/4), Laura van der Heijden (3/4), Kelly Vollebregt (3/4), Tessa van Zijl (1/2), Kelly Dulfer (0.1) / Ellen Janssen (afwezig, blessure)
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-1-fsv-mainz-05
19:30, Füchse Berlin – Leipzig (2 BL) 31-24, met Bo Dekker (4/4)
https://handball-deutschland.tv/handball/2-hbf-fuechse-berlin-hc-leipzig
20:00, Bourg de Peage - Paris 92 (inhaalwedstrijd eerste speelronde) 31-20, met Kristy Zimmerman (58'- 18/34 stops)
Zondag 31 januari
13:00, Silkeborg – Vendsyssel (1 liga) 27-24
14:00, CSKA Moskou – Podravka (CL) 30-26 - in Moskou
15:30, Spanje - Frankrijk WK, wedstrijd om plaats 3 35-29 (te volgen via You Tube-kanaal IHF)
16:00, Leverkusen – Rosengarten (1/4 finale beker) 23-24, met Zoë Sprengers (9/12), Annefleur Bruggeman (0/3)
17:30, Denemarken - Zweden, WK, finale 26-24 te volgen via You Tube-kanaal IHF
Maandag 1 februari
17:00, Podravka – CSKA Moskou (CL) - ook in Moskou (zie zondag)