Informatie en oefenprogramma BENE-League
INFORMATIE TEAMS SEIZOEN 2019/2020
BENE-LEAGUE versie 3.8.2019
Club trainer sinds tot
Green Park Aalsmeer |
Bert Bouwer |
2017 |
|
Achilles Bocholt |
Bart Lenders |
2015 |
|
OCI-LIONS |
Christoph Jauernik |
2019 |
|
Sporting NeLo |
Martin Vlijm |
2018 |
|
KRAS Volendam |
Hans van Dijk |
2019 |
|
Handbal Tongeren |
Vladimir Tomanovic |
2017 |
|
JD Techniek Hurry-Up |
Joop Fiege |
2019 |
|
HC Visé BM |
Korneel Douven |
2018 |
|
Bevo HC |
Jo Smeets |
2017 |
|
Hubo Initia Hasselt |
Jo Delpire |
2019 |
|
The Dome Houten |
Rick Louw |
2017 |
|
Atomix Haacht |
Lars Bertels |
|
|
OEFENPROGRAMMA’S versie 08.08.2019
LIONS |
18 juli |
Start training |
|
25 juli |
LIONS-Aachen, 20 uur, Fitland |
|
27 juli |
Krefeld-LIONS, 16 uur |
|
31 juli |
Dormagen-LIONS, 19.30 uur, vervallen |
|
6 augustus |
LIONS-Rhein Vikings, 19.30 uur Fitland |
|
10/11 augustus |
Toernooi Leichlingen |
|
15 augustus |
LIONS-Tongeren, Sittard, 19.00 uur |
|
17 augustus |
Houten-LIONS, 19 uur, Duiven |
|
25/26 augustus |
Toernooi Grenoble |
Visé |
3 augustus |
Visé-Atomix, 14 uur |
|
10 augustus |
Red Boys Differdange – Visé, 16.30 uur |
|
11 augustus |
Visé-Sasja, 15 uur |
|
17 augustus |
Visé-Handball Esch (L), 17 uur en presentatatie |
|
21-25 augustus |
Stage Hongarije, 22-8 Tatabanya-Visé (16.30), 24-8 Vaci-Visé (17.30) |
Achilles Bocholt |
10 augustus 17 augustus
22 augustus |
Triotoernooi BFC, Bocholt, Eynatten Triotoernooi 13.00 Sprimont-Bocholt, 14.15 Bocholt-Hasselt Bocholt – Vive Kielce, 20.30 uur |
|
18 augustus |
13.00 Bocholt - Houten |
Herpertz Bevo |
8 augustus 10 augustus
23 augustus |
19.30 Bevo – Eynatten Minitoernooi, 13.30 Bevo-Krefeld; 14.55 Quintus-Bocholt; 16.05 Bocholt-Krefeld; 17.15 Quintus-Bocholt 19.30 Bevo - Villenueve D'ascq |
Sporting NeLo |
2-4 augustus
11 augustus 17/18 augustus |
Select Cup: 2/8 Dormagen-NeLo (20 uur); 3/8 Langenfeld-NeLo (16 uur); 4/8 plaatsingswedstrijdenj 17.00 NeLo – USDK Duinkerken Triotoernooi NeLo, Hurry-Up en Kaerjeng |
|
|
|
JD Techniek Hurry-Up |
27 juli |
16.00 Neuenhaus – Hurry-Up |
|
2 augustus |
20.00 Wilhelmshavener – Hurry-Up |
|
3 augustus |
Vanaf 15.30 Triotoernooi met Hurry-Up, Cloppenburg en E&O (in Zwartemeer) * |
|
7 augustus |
20.00 Aurich – Hurry-Up |
|
10/11 augustus |
Toernooi Bremen |
|
13 augustus |
20.00 Hurry-Up – Haren * |
|
17/18 augustus |
Triotoernooi NeLo, Hurry-Up en Kaerjeng |
|
23 augustus |
19.00 Hurry-Up – Varel * |
|
24 augustus |
FANDAG, 19.00 Hurry-Up-Neuenhaus Succes Holidayparcs Arena, Zwartemeer * |
Atomix |
3 augustus |
14.00 Visé - Atomix |
|
10 augustus |
Triotoernooi Hasselt, 16.30 Kaerjeng-Atomix; 18.00 of 19.30 Hasselt / Arnhem |
|
15/17 augustus |
Stage Frankrijk, Sélestat 2 – Atomix, Strasbourg - Atomix en Sélestat 1 - Atomix |
|
22 augustus |
21.00 Atomix - Lille |
|
25 augustus |
Triotoernooi: 16.00 Atomix – DB Gent, 17.30 Atomix – Sint-Truiden |
Green Park Aalsmeer |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Handbal Tongeren |
3 augustus |
15.30 Tongeren – BTB Aachen |
|
8 augustus |
19.45 BFC - Tongeren |
|
10 augustus |
13.30 Tongeren – Volendam; 15.00 Sasja – Volendam; 16.30 Tongeren - Sasja |
|
15 augustus |
19.00 LIONS - Tongeren |
|
17 augustus |
17.00 Tongeren - Dudelange |
|
21 augustus |
20.30 Korschenbroich - Tongeren |
|
25 augustus |
16.30 Differdange - Tongeren |
The Dome Houten |
23 juli |
Eerste training |
|
10/11 augustus |
Teamweekend Essen |
|
17 augustus |
19.00 LIONS – Houten (in Duiven) |
|
18 augustus |
13.00 Bocholt - LIONS |
|
24 augustus |
Triotoernooi v.a. 11.00 Quintus, Hellas, Houten |
Hubo Initia Hasselt |
10 augustus
15-18 augustus
25 augustus |
Toernooi, 15.00 Hasselt-Arnhem; 16.30 Kearjeng-Atomix; 18.00 om plaats 3; 19.30 om plaats 1 Stage in Sélestat en Mulhouse, twee wedstrijden Dudelange – Hasselt, 16.00 Start competitie 4/9 (Visé) en 7/9 (Volendam) |
KRAS Volendam |
10 augustus 21 augustus |
Triotoernooi Volendam, Hellas, Hercules, 11 tot 16 uur 19 uur Volendam - Kielce |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nieuw Vertrokken/gestopt Team versie 08.08.2019
JD Techniek Hurry-Up |
Tim Remer (was trainer/coach), Jakub Kastner (Dukla Praag), Sven Hemmes (Tachos), Boris Tot (HC Bruck, Oostenrijk), Petar Puljic (RK Rudan Labin, Kroatië), José Rolo (ABC Braga) |
Tommie Falke (NeLo), Bart Mik, René de Knegt (beiden Aalsmeer), Jan Sega (onbekend), |
Sporting NeLo |
Bart Köhlen (Hasselt), Tommie Falke (Hurry-Up), Ricardo Silva (Sporting Club Da Horta, Portugal), Peter Schoenaker (Bevo) |
Philippe Cnyrim (Eupen), Andreas Kittel (stopt) |
Handbal Tongeren |
Florian Glesner (Visé), Arber Qerimi (Berchem, Lux), Sverre Janssen (LIONS), Nathan Bolaers (Limoges, Fra), |
Nick de Kuyper (Bevo), Chrétien Op het Veld (Sasja), Ivan Antic (onbekend), Marco Pedic (onbekend) |
Atomix |
Andrei Draghici (CSU Suceava, ROU), Dániel Pócz Nagy (opleiding Veszprem, HUN), Brent Tewissen ( Rhino Turnhout, BEL), Karolis Bliuvas (Klaipedos, LIT), Cedric Henderix (Atomix-ligaploeg), Louis Delpire (Kraainem, BEL) |
Blaz Rojc (onkend), Erik Smeijers, Jelle Vonckx (beiden gestopt) |
Green Park Aalsmeer |
René de Knegt, Bart Mik (beiden Hurry-Up), Pepijn Michielsen, Donny Vink (beiden Hellas), Niels de Jonge, Max de Maat (beiden Quintus), Gabi Birjuvanu (terug na blessure) |
Remco van Dam, Robin Boomhouwer, Quinten Ouderland (allen gestopt), Erik Blaauw (Volendam) |
The Dome Houten |
Ruben de Bok, Tom Zwarthoed (beiden Arnhem), Sjuul Rutten (Bevo 2), Noelvis Robles Reve (BM Benidorm, Spanje) |
Job Reumer (Artemis ’15), Bradley van de Broek (Tachos), Luuk van Engelen (Achilles), Sven Ehlhardt (US), Floor Lanphen (NHC), Jelmer Schaap (Achilles), Jorick de Bruijn (gestopt) |
Hubo Initia Hasselt |
Jeroen De Beule (Sélestat), Nicholas Plessers (SG Schalksmühle), Stijn Gijs (Sasja), |
Yme Bertels (Bevo), Bart Köhlen (NeLo), Julien de Carlos Artuch (onbekend), Vio Bosca )onbekend), Daniel Sedano (onbekend) |
HC Visé BM |
Rudi Schenk (LIONS), Bartosz Kedziora (Bocholt) |
Florian Glesner (Tongeren), Stéphane Gerardon (Eynatten), Clement Carassus (onbekend) |
Achilles Bocholt |
Quinten Colman (Bevo) |
Bartosz Kedziora (Visé) |
Kras Volendam |
Jort Neuteboom (EHV Aue), Jeroen Roefs (LIONS), Collin de Vette (Quintus), Robin Nagtegaal (Hellas), Erik Blaauw (Aalsmeer), Ognjen Lekovic (RK Pelistar, Mac) |
Jaap Beemsterboer (VfL Eintracht Hagen), Marnix Roos (Füchse Berlin), Geert Hinskens, Léon van Schie (beiden gestopt), Igor Mrsulja, Zarko Curic (beiden onbekend) |
Herpertz Bevo HC |
Kobe Sarras (Merksem), Daniel Eggert (Dormagen), Yme Bertels (Hasselt). Nick de Kuyper (Tongeren), Arjan Versteijnen (Tachos), Max de Lange (Houthalen), Wessel Aarts (A-junioren) |
Quinten Colman (Bocholt), Mark van den Beucken (HSV Hamburg), Pim Augustinus (heren 2), Stefan van Gils (Volendam). |
OCI-LIONS |
Mats Pastoor (NeLo) |
Ivar Stavast (Hamm-Westfalen), Kai Feldmann (onbekend), Jeroen Roefs (Volendam), Rudi Schenk (Visé), Sverre Jansen (Tongeren) |