Nieuws

Live streams: van woensdag tot en met zondag

Live streams: van woensdag tot en met zondag

Van de Redactie – De aangeleverde links voor de live streams (woensdag 16 t/m zondag 19 januari) vindt u in onderstaand overzicht.

Clubs die hun link voor livestream van hun thuiswedstrijd willen doorgeven, kunnen dit doen door een mailtje te sturen naar: redactie@handbalstartpunt.nl

Woensdag 15 januari

19.30, BL, Thüringer – FA Göppingen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-thueringer-hc-frisch-goeppingen

19.30, BL, VfL Oldenburg – Bad Wildungen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-vfl-oldenburg-hsg-bad-wildungen-vipers

20.00, BL, Bietigheim – Kurpfalz

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-sg-bbm-bietigheim-kurpfalz-baeren

20.15, EK 2022-kwalificatie, België – Cyprus

https://www.ehftv.com/nl/livestream/belgium-cyprus/1865046

                                                   

Vrijdag 17 januari

19.30, 3.BL, Eintracht Hagen – Team Handball Lippe II

https://handball-deutschland.tv/3-liga-2/3-liga-vfl-eintracht-hagen-team-handball-lippe-ii

19.30. 3. BL, Wilhelmshavener – Bergische Panther

https://handball-deutschland.tv/3-liga-2/3-liga-nord-west-wilhelmshavener-hv-hsg-bergische-panther

19.30, 3.BL, TV Plochingen – Balingen Weilstetten II

https://handball-deutschland.tv/3-liga-2/3-liga-tv-plochingen-hbw-balingen-weilstetten-ii

Zaterdag 18 januari

13.00, EHF, Kastamon - Most

https://www.ehftv.com/nl/livestream/kastamonu-belediyesi-gsk-dhk-banik-most/1850691

15.00, EHF, DVSC – Thüringer

https://www.ehftv.com/nl/livestream/dvsc-schaeffler-thuringer-hc/1850696

16.00, BL, Buxtehuder – Bensheim-Auerbach

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-buxtehuder-sv-hsg-bensheim-auerbach

17.00, EHF, Siofok - Podravka

https://www.ehftv.com/nl/livestream/si-fok-kc-hc-podravka-vegeta/1850699

18.00, BL, Neckarsulmer – Metzingen
https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-neckarsulmer-sport-union-metzingen

19.00, ED, HandbaL Venlo - SEW

https://www.handbalnl.tv/videos/cabooter-handbal-venlo-vs-west-friesland-sew

19.00, EHF, Erd – Lublin

https://www.ehftv.com/nl/livestream/erd-hc-mks-perla-lublin/1850700

19.30, BL, Dortmund – Blomberg-Lippe

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-borussia-dortmund-hsg-blomberg-lippe

19.30, EHF, Bietigheim – Herning-Ikast

https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-bbm-bietigheim-herning-ikast-handbold/1850702

20.15, ED dames, Quintus – VOC

https://www.quintushandbal.nl/livestream/

Zondag 19 januari

16.00, BL, Mainz 05 - Leverkusen

https://handball-deutschland.tv/hbf/hbf-1-fsv-mainz-05-tsv-bayer-04-leverkusen

17.00, EHF, Storhamar – Togliatti

https://www.ehftv.com/nl/livestream/storhamar-handball-elite-hc-lada-togliatti/1850706

cover foto archief HSP / foto Reza

Deel dit bericht