Schema live stream-uitzendingen
Van de Redactie – De komende dagen opnieuw Europees handbal. Maar ook in de BENE-League staan voldoende interessante duels op de rol. Die links worden, zodra bekend, nog opgenomen in het overzicht.
De redactie is niet verantwoordelijk voor de juistheid van de aangeleverde links.
Het overzicht:
Woensdag 20 november:
19.00 uur, CL, Kiel – Motor Zaporozhye
https://www.ehftv.com/nl/livestream/thw-kiel-hc-motor-zaporozhye/1684047
Zaterdag 23 november:
16.00 uur, CL, Bidasoa – Sporting CP
https://www.ehftv.com/nl/livestream/bidasoa-irun-sporting-cp/1684446
16.00 uur, CL, Sävehof - Presov
https://www.ehftv.com/nl/livestream/ik-savehof-tatran-presov/1684454
17.00 uur, EHF, Alpla Hard - Cuenca
https://www.ehftv.com/nl/livestream/alpla-hc-hard-liberbank-cuenca/1811939
17.15 uur, CL, Montpellier - Porto
https://www.ehftv.com/nl/livestream/montpellier-hb-fc-porto-sofarma/1684462
17.30 uur, CL, Meshkov Brest – Vardar Skopje
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-meshkov-brest-hc-vardar/1684461
17.30 uur, CL, Veszprem – Kielce
https://www.ehftv.com/nl/livestream/telekom-veszprem-hc-pge-vive-kielce/1684466
19.00 uur, Eredivisie dames, SEW - V&L
met commentaar van Jan Burger, te zien op Facebookpagina SEW en Youtubekanaal (HD):
https://www.youtube.com/watch?v=nlHh1MjNISw
De live tussenstand is te volgen via http://www.livehandbal.nl
19.00 uur, BNL, LIONS - Bevo
https://www.handbalnl.tv/videos/oci-lions-vs-herpertz-bevo-hc
19.00 uur, BNL, Houten - Aalsmeer
https://www.handbalnl.tv/videos/the-dome-handbal-houten-vs-green-park-aalsmeer
19.00 uur, EHF, Azoty Pulawy - Opole
https://www.ehftv.com/nl/livestream/ks-azoty-pulawy-sa-kpr-gwardia-opole/1811963
19.00 uur, EHF, Benfica - Nexe
https://www.ehftv.com/nl/livestream/sl-benfica-rk-nexe/1811953
19.30 uur, EHF, Ademar Leon – Balatonfuredi KSE
https://www.ehftv.com/nl/livestream/abanca-ademar-leon-balatonfuredi-kse/1811971
20.00 uur, CL, Barcelona – Flensburg-Handewitt (met Niels Versteijnen en assistent-trainer Mark Bult)
match-of-the-week
https://www.ehftv.com/nl/livestream/motw-barca-lassa-sg-flensburg-handewitt/1684458
20.15 uur, BNL, Visé - Hasselt
https://www.youtube.com/channel/UCfbngvxX2ibtRpIbIBQ9kVQ/live
20.30 uur, BNL, Atomix – Tongeren
https://www.youtube.com/c/SportbeatAndersdanAnderen/live
Zondag 24 november:
17.00 uur, EHF, OIF Arendal - Nantes
https://www.ehftv.com/nl/livestream/oif-arendal-hbc-nantes/1811983
17.00 uur, EHF, Olympiacos – Melsungen (met assistent-trainer Arjan Haenen)
https://www.ehftv.com/nl/livestream/olympiacos-sfp-mt-melsungen/1811995
17.00 uur, CL, Celje - Szeged
https://www.ehftv.com/nl/livestream/rk-celje-pivovarna-lasko-mol-pick-szeged/1684480
19.00 uur, CL, Schaffhausen - Kristianstad
https://www.ehftv.com/nl/livestream/kadetten-schaffhausen-ifk-kristianstad/1684473