Veel Europees én BENE-League-handbal in livestream
Van de Redactie – Van woensdag tot en met zondag is er weer volop Europees- en BENE-League-handbal te volgen via livestream. Clubs in de eredivisie die ook met een livestream werken kunnen de link doorsturen naar redactie@handbalstartpunt.nl om deze op te nemen in het schema.
De meest interessante duels staan hieronder.
Klik op de link voor de wedstrijd van uw keuze.
Woensdag 9 oktober:
19.00 uur, CL, Flensburg – Zagreb (met Niels Versteijnen en assistent-trainer Mark Bult):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-flensburg-handewitt-hc-ppd-zagreb/1684242
Vrijdag 11 oktober:
20.30 uur, CL, Bucuresti – Rostov-Don (met Loïs Abbingh):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/csm-bucuresti-rostov-don/1687682
Zaterdag 12 oktober:
17.30 uur, CL, Vardar – Kiel:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-vardar-thw-kiel/1684021
18.00 uur, CL, Lublin – Esbjerg (met Estavana Polman):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/mks-perla-lublin-team-esbjerg/1687685
18.00 uur, CL, Kielce – Montpellier:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/pge-vive-kielce-montpellier-hb/1684235
19.00 uur, dames eredivisie, SEW - Borhave
https://www.youtube.com/watch?v=MH0bMcFCPy4
19.00 uur, EHC Cup, DVSC – Bayer Leverkusen (met Annefleur Bruggeman en trainer Robert Nijdam):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/dvsc-schaeffler-tsv-bayer-04-werkselfen/1751611
20.00 uur, CL, Barcelona – Elverum:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/barca-lassa-elverum-handball/1684247
foto archief HSP / Alain Decamps
Zondag 13 oktober:
13.00 uur, FTC Rail Ferencvaros – Metz Handball (met Danick Snelder, Ailly Luciano en Emmanuel Mayonnade):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/ftc-rail-cargo-hungaria-metz-handball/1687679
14.00 uur, EHF Cup: Thüringer HC – Byasen (met Annick Lipman):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/thuringer-hc-byasen-he/1751023
15.00 uur, CL, Sävehof – Krim Mercator (met Harma van Kreij):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/ik-savehof-rk-krim-mercator/1687690
17.00 uur, CL, PSG – Celje:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/paris-saint-germain-hb-rk-celje-pivovarna-lasko/1684263
17.00 uur, CL, Bietigheim – Buducnost (met Angela Malestein, Laura van der Heijden en Maura Visser):
https://www.ehftv.com/nl/livestream/sg-bbm-bietigheim-buducnost/1687695
18.00 uur, CL, Podravka – Vipers Kristiansand:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/hc-podravka-vegeta-vipers-kristiansand/1687696
19.00 uur, CL, Banik Most – Györ:
https://www.ehftv.com/nl/livestream/dhk-banik-most-gyori-audi-eto-kc/1687683
19.30 uur, EHF Cup, TuS Metzingen – Kopenhagen (met Delaila Amega, Tamara Haggerty, Bo van Wetering, Larissa Nüsser, Debbie Bont en Nyala Krullaars)
Livestream nog niet bekend
In de zevende speelronde van de BENE-League staan de volgende duels klaar in de livestream:
Donderdag 10 oktober:
20.15 uur, Tongeren – Bocholt:
https://www.handbalnl.tv/videos/handbal-tongeren-vs-achilles-bocholt
Zaterdag 12 oktober:
19.00 uur, Houten – Volendam:
https://www.handbalnl.tv/videos/the-dome-handbal-houten-vs-kras-volendam
19.15 uur, Aalsmeer – Hasselt:
https://www.handbalnl.tv/videos/green-park-handbal-aalsmeer-vs-hubo-initia-hasselt
20.00 uur, Hurry-Up – Bevo:
https://www.handbalnl.tv/videos/jd-techniek-hurry-up-vs-herpertz-bevo
20.15 uur, Visé – Sporting Pelt:
https://www.handbalnl.tv/videos/hc-vise-bm-vs-sporting-pelt
20.30 uur, Atomix – LIONS:
https://www.handbalnl.tv/videos/hc-atomix-vs-oci-lions
cover Peter van Klaveren, namens Green Park TV
foto archief HSP