WK HANDBAL: Programma en uitslagen groep C en D
WEDSTRIJDSCHEMA HANDBAL WK 2019 mannen
GROEP C (Denemarken, Noorwegen, Oostenrijk, Tunesië, Chili, Saudi-Arabië) in Herning
10-01 |
20.15 |
Chili |
Denemarken |
16 - 39 |
11-01 |
18.00 |
Saudi-Arabië |
Oostenrijk |
22 - 29 |
|
20.30 |
Tunesië |
Noorwegen |
24 - 34 |
12-01 |
15.00 |
Oostenrijk |
Chili |
24 - 32 |
|
17.30 |
Noorwegen |
Saudi-Arabië |
40 - 21 |
|
20.15 |
Denemarken |
Tunesië |
36 - 22 |
14-01 |
15.00 |
Tunesië |
Chili |
36 - 30 |
|
17.30 |
Noorwegen |
Oostenrijk |
34 - 24 |
|
20.15 |
Denemarken |
Saudi-Arabië |
34 - 22 |
15-01 |
16.15 |
Saudi-Arabië |
Tunesië |
20 - 24 |
|
18.30 |
Noorwegen |
Chili |
41 - 20 |
|
20.45 |
Oostenrijk |
Denemarken |
17 - 28 |
17-01 |
15.00 |
Chili |
Saudi-Arabië |
32 - 27 |
|
17.30 |
Oostenrijk |
Tunesië |
27 - 32 |
|
20.15 |
Denemarken |
Noorwegen |
30 - 26 |
Stand t/m:
1 |
Denemarken |
5 - 10 |
167 - 103 |
+ 64 |
2 |
Noorwegen |
5 - 8 |
175 - 119 |
+ 56 |
3 |
Tunesië |
5 - 6 |
135 - 147 |
- 12 |
4 |
Chili |
5 - 4 | 130 - 167 |
- 37 |
5 |
Oostenrijk |
5 - 2 |
121 - 148 |
- 27 |
6 |
Saudi-Arabië |
5 - 2 |
112 - 159 |
- 47 |
GROEP D(Zweden, Hongarije, Qatar, Argentinië, Egypte, Angola) in Kopenhagen
11-01 |
15.30 |
Angola |
Qatar |
24 - 23 |
|
18.00 |
Argentinië |
Hongarije |
25 - 25 |
|
20.30 |
Egypte |
Zweden |
24 - 27 |
13-01 |
15.30 |
Qatar |
Egypte |
28 - 23 |
|
18.00 |
Hongarije |
Angola |
34 - 24 |
|
20.30 |
Zweden |
Argentinië |
31 - 16 |
14-01 |
15.30 |
Hongarije |
Qatar |
32 - 26 |
|
18.00 |
Argentinië |
Egypte |
20 - 22 |
|
20.30 |
Zweden |
Angola |
37 - 19 |
16-01 |
15.30 |
Angola |
Argentinië |
26 - 33 |
|
18.00 |
Hongarije |
Egypte |
30 - 30 |
|
20.30 |
Qatar |
Zweden |
22 - 23 |
17-01 |
15.30 |
Egypte |
Angola |
33 - 28 |
|
18.00 |
Qatar |
Argentinië |
26 - 25 |
|
20.30 |
Zweden |
Hongarije |
33 - 30 |
Stand t/m:
1 |
Zweden |
5 - 10 |
151 - 111 |
+ 40 |
2 |
Hongarije |
5 - 6 |
151 - 138 |
+ 3 |
3 |
Egypte |
4 - 3 |
99 - 105 |
- 6 |
4 |
Qatar |
5 - 4 |
125 - 127 |
- 2 |
5 |
Argentinië |
5 - 3 |
119 - 130 |
- 11 |
6 |
Angola |
5 - 2 |
121 - 160 |
- 39 |
De drie best geplaatste teams van de groepsfase gaan naar de hoofdronde.
De laatste drie ploegen spelen om de ‘President’s Cup’.