Nieuws

Wedstrijdschema en uitslagen EK vrouwen

Wedstrijdschema en uitslagen EK vrouwen

PROGRAMMA VOORRONDE EK VROUWEN FRANKRIJK

GROEP  A                                     NANTES

Datum

Uur

Thuis

Uit

Uitslag

30-11

18.00

Servië                        

Polen                               

     33-26

 

21.00

Denemarken          

Zweden                           

     30-29

02-12

15.00

Polen                          

Denemarken                  

     21-28

 

18.00

Zweden                      

Servië                             

     22-21   

04-12

18.00

Zweden                      

Polen                               

     23-22

 

21.00

Denemarken             

Servië                              

     25-30

Eindstand:

1. Servië 3-4 (84-73); 2. Zweden 3-4 (74-73); 3. Denemarken 3-4 (83-80); 4. Polen 3-0 (69-84).

GROEP B                                      NANCY

Datum

Uur

Thuis

Uit

Uitslag

29-11

21.00

Frankrijk                     

Rusland                           

     23-26

30-11

21.00

Montenegro               

Slovenië                           

     36-32

02-12

15.00

Slovenië                     

Frankrijk                           

     21-30

 

18.00

Rusland                     

Montenegro                     

     24-23

04-12

18.00

Rusland                     

Slovenië                           

     27-29

 

21.00

Frankrijk                     

Montenegro                     

     25-20

Eindstand:

1. Rusland 3-4 (77-75); 2. Frankrijk 3-4 (78-67); 3. Montenegro 3-2 (79-81); 4. Slovenië 3-2 (82-93).

GROEP C                                      MONTBÉLIARD

Datum

Uur

Thuis

Uit

Uitslag

01-12

15.00

Hongarije                   

Nederland                        

     25-28

 

18.00

Spanje                        

Kroatië                              

     25-18

03-12

18.00

Kroatië                        

Hongarije                         

     18-24

 

21.00

Nederland                  

Spanje                              

     28-27

05-12

18.00

Nederland                  

Kroatië                              

     34-23

 

21.00

Hongarije                   

Spanje                              

     32-26

Eindstand:

1.Nederland 3-6 (90-75); 2. Hongarije 3-4 (81-72); 3. Spanje 3-2 (78-78); 4. Kroatië 3-0 (59-83).

GROEP D                                      BREST

Datum

Uur

Thuis

Uit

Uitslag

01-12

15.00

Noorwegen                

Duitsland                          

     32-33

 

18.00

Roemenië                 

Tsjechië                                                       

     31-28

12

18.00

Duitsland                  

Roemenië                        

     24-29

 

21.00

Tsjechië                     

Noorwegen                      

     17-31

05-12

18.00

Duitsland                   

Tsjechië                            

     30-28   

 

21.00

Noorwegen               

Roemenië                        

     23-31

 Eindstand:

1.Roemenië 3-6 (91-75); 2. Duitsland 3-4 (87-89); 3. Noorwegen 3-2 (86-81); 4. Tsjechië 3-0 (73-92).

 

HOOFDRONDE NANTES    (groep 1)                 

6-12

18.00

Denemarken-Frankrijk

     23-29

 

21.00

Zweden-Montenegro

     28-30

9-12 *

15.00

Zweden-Frankrijk

     21-21

 

18.00

Servië-Rusland

     25-29

10-12

18.00

Denemarken-Rusland

     21-32

 

21.00

Servië-Montenegro

     27-28

12-12

16.45

Denemarken-Montenegro

     24-23         

 

18.00

Zweden-Rusland

     39-30

 

21.00

Servië-Frankrijk

     28-38

 

HOOFDRONDE NANCY (groep 2)

7-12

18.00

Spanje-Duitsland

     23-29

 

21.00

Hongarije-Noorwegen

     25-38    

9-12

15.00

Hongarije-Duitsland

     26-25

 

18.00

Nederland-Roemenië

     29-24

11-12

18.00

Spanje-Roemenië

     25-27

 

21.00

Nederland-Noorwegen

     16-29

12-12

16.45

Spanje-Noorwegen

     26-33

 

18.00

Hongarije-Roemenië

     31-29

 

21.00

Nederland-Duitsland

     27-21

*  zie verder onder Nieuws/Spoorboekje hoofdronde i.v.m. live uitzendingen op Ziggo Sport

 

PLAATSINGSWEDSTRIJDEN, PARIJS

14-12 14.00 NOORWEGEN  -  ZWEDEN

HALVE FINALES, PARIJS                     

14-12 17.30 ROEMENIE  -  RUSLAND

14.12 21.00 MEDERLAND  -  FRANKRIJK

DERDE/VIERDE PLAATS, PARIJS

16-12 14.00 verliezer A – verliezer B

FINALE, PARIJS

16-12 17.30 winnaar A – winnaar B

 

Alle wedstrijden - Nederland uitgezonderd - zijn te volgen via livestream op: http://www.ehftv.com

De officiële song voor dit toernooi staat op: https://fra2018.ehf-euro.com/about-ehf-euro/official-song/

De liveticker van alle Europese wedstrijden is te vinden op: http://ticker.ehf.eu/

Tickets - indien voorradig - zijn verkrijgbaar via: http://www.tickets.fra2018.ehf-euro.com

Meer info over dit EK 2018 op: https://fra2018.ehf-euro.com/home/

Deel dit bericht